Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek 5 nap...

Volt már valakinek 5 nap helyett 2 nap vérzés utána 2 nappal negatív teszt és mégis baba? Aki ilyet tapasztalt le írná?

Figyelt kérdés
Természetesen dokihoz megyek hátha valami más baj van!
2012. márc. 3. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Na hát én OFF olok,mert én is így jártam,mindig 5 napig véreztem,aztán februárba csak sovány 2 nap volt eszembe se jutott,hogy baba lehet a dologba,most,hogy írod kicsit elgondolkodtam.....főleg a tegnap a kislányom fejét ubi szagúnak éreztem és halat akartam ma enni,de valahogy nem esett jól.

Erre én is kíváncsi vagyok....tapasztaltabbak mit szólnak.

2012. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Nem vagyok egyedül :) de engem konkrétan már az is aggaszt hogy lehet valami baj van?De mi?Nekem is volt hányingerem de az ugye lehetett akármitől!Csak dokihoz meg jövőhéten megyek ezért várnák tapasztalatokat!Köszönöm előre is!
2012. márc. 3. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Az csak szóbeszéd,mert mindig azt írják h igen a barátnőmnek a valakiének a valakie járt így.

Sohase az első személy aki válaszol rá.

Én őszintén nem hallottam ilyet

2012. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a menstuációm 8-9 nap volt 28 naponta. Januárban másfél-két napig volt meg. Én is fel tettem a kérdést. Vettem tesztet, de negatív lett. Pár nap múlva vellem megint, az is negatív lett. Februárban megint 2 nap volt meg. Elmentem nődokihoz, de semmi. Nem vagyok terhes, és semmi bajom sincs. (Elméletileg!)

2012. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor nem aggodalmaskodom!Biztos ami biztos megyek dokihoz!Mindenkinek további szép napot!
2012. márc. 4. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!