Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 1jén voltam együtt a...

Ha 1jén voltam együtt a párommal és teherbe estem akkor a tesztnek ki kell már mutatnia nem?

Figyelt kérdés
Teszt tájékoztatóján az van h beágyazódás 3-4 nap általában és utána rá 3 napra kimutatja, nos én ma csináltam meg és negatív lett. Bízhatok az eredményben?Mensimnek mai napokban kell megjönnie vagyis nekem még rendszertelen, de tegnap óta görcsöl a hasam,úgy ahogy általában menstruáció előtt szokott.18L
2009. aug. 8. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A teszteken az áll, hogy a beágyazódás utáni 3-4. nap. A beágyazódás 6-8 nap, erre jön még a 3-4 nap. Vagyis kb. 9-12 napos terhesnek kell lenned minimum, hogy kimutassa a teszt. Ha elsején volt az aktus és ma nyolcadika van, akkor még csak hét nap telt el. Tehát két nap múlva a reggeli első vizeletből csinálj egy tesztet, és ha negatív, akkor még a biztonság kedvéért három nap múlva ismételd meg.
2009. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A negatív teszt csalhat, a pozitiv sosem. Negatívba sose higyj, majd csak akkor ha megjön... Véleményem szerint még túl korán csináltad..
2009. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Húúú,szerintem nagyon korai lenne még!

Nekem már 11 napja késik,de a teszt még mindig nem mutatta ki...

2009. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!