Terhességre utal?

Figyelt kérdés
A barátnömmel legutóbb 1 hete szexeltünk és most beszélgettünk arról hogy milyen "panaszai" vannak. a következöket mondta: sürün melege van illetve fázik kicsit mintha több hüvelyváladéka lenne de semmi furcsa szaga illetve állaga nincs. ês gyakrabban vizel de azt mondja hogy szerinte csak felfázott. segítsetek kérlek mert teljrs pánikba vagyok!

2012. okt. 22. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor felfázott. Egy hét után még be sem ágyazódott volna a baba. Védekeztetek? Akkor még ne izgulj. Nem védekeztetek? Akkor minden bizonnyal gyereket akartatok, szóval még pár nap, és kiderül, sikerült e. Egy hét után semmiképp.
2012. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszöm a gyors választ!! azért vagyok ennyire ideges mert spontán izgalom miatt nem védekeztünk hanem a megszakításos módszerrel szeretkeztünk. a gyakori fázás illetve "melege van" dolog normális a felfázást nézve?
2012. okt. 22. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:

8-os biológia, még ha meg is termékenyült a petesejt az egy héttel ezelőtti szextől, akkor sem lehet MÉG terhes...


viszont gratulálok, a védekezés nélküli szexnek lett egy kis következménye: hüvelyi fertőzés...bőr- és nemibeteg gondozóban mindkettőtöket ellátnak ;)

2012. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És gyulolom is magam mert en vagyok a hibas es persze vallalom a kovetkezmenyeket de azert megiscsa jo tudni hogy mi a helyzet :(
2012. okt. 23. 00:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Felfázott, valószínűleg a láza is van, de minimum hőemelkedése, a hidegrázás ettől van. Persze ettől még meglehet, hogy terhes is, de a terhességnek nem ezek a tünetei. :-)
2012. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Spontán izgalom :DDDDDD Ez kész....

Na mindegy, nem ítélkezem.

Lényeg, hogy egy hét után még az égvilágon semmi tünetet nem produkál egy terhesség.

2012. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Mikor tanúlják már meg az emberek,hogy a megszakítás NEM védekezés? Ahogy előttem is leírták még nem lehetnek tünetei ha terhes,azok kb 2 hét után jelentkeznek ha vannak!
2012. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!! azert irok ugymond furcsan mert elegge ideges vagyok...na meg telefonrol irok. De most mar egy kissi lehiggadtam. koszonom meg egyszer!
2012. okt. 23. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!