Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérvétel által hamarabb...

Vérvétel által hamarabb kimutatható a terhesség, mint teszttel?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom,hogy hCG-t termel a szervezet és az jelen van vizeletben és vérben,de kb mensi előtti héten voltunk együtt és azóta meg sem jött(mondjuk rendszertelen a ciklusom mindig,igy kivárom az aktus utánni 2hetet,most lesz pénteken.Hétfőn még csinálok tesztet,de kedden 23.-án ha dokihoz megyek vérvételből már biztos eredményt kaphatok?Utolsó aktus okt 5.-én
2012. okt. 23. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a vèrben koncentràltabban van HCG + egyèb màs hormonok èrtèke is megàllapithato a vèrvètelbol, az biztos, hogy megbizhatobb, mint egy otthoni terhességi tesz.
2012. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval az utolsó aktust tekintve,a 17.napon tuti eredményt kellene kapnom?!Na,kedden doki :)
2012. okt. 23. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 15. napomon volt inszemináció és még a 16. napon voltunk együtt otthon. A kettő közül valamelyik sikerült. A 27. napon negatívat teszteltem, a 28. napon volt vérvételem és az kimutatta.

2012. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves utolsó gratulálok :) Azért vérvételre nagy izgalommal fogok elmenni,már lelkileg el kezdek készülni pozi és neg eredményre is :/ :)
2012. okt. 23. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan aktus csak 17 napja volt ami terhessèggel vègzodhet, azt màr egy jo minosègu teszt is kimutatja, de egy vèrvètel 100%
2012. okt. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hétfőn tesztelek és ha neg vagy ha poz,mindenképp már megyek kedden dokihoz...mert rendbe rakta a prolactinom gyogyszerrel,amugy minden oké..és mégsem jön meg,szóval valami van a dologban :) De bizom egy pozitiv eredményben :)
2012. okt. 23. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!