Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnád a terhességet,...

Bevállalnád a terhességet, hogy ha van egy különösebb tünet nélküli betegséged és a terhesség által esetleg ( de nem biztos, nem tudja senki orvosilag is csak annyit tudni, hogy vagy igen vagy nem) veszélyezteted a saját egészséged?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. A babát nem veszélyeztetném, de saját kockázatot vállalnék egy gyermekért.
2010. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mennyire súlyos...mert azért azt a kicsit fel is kell nevelni... és nem tölthetek heteket kórházban
2010. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Körültekintően, mérlegelve a kockázatot, sok kontroll mellett igen.

Nekem is van alapbetegségem, vállaltam a második babát, pedig 3 orvosból kettő nem javasolta. Hetente jártam ellenőrzésre, szerencsére minden rendben ment és most van két gyönyörű, egészséges gyermekem.

2010. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!



Nekem is van már egy.:))

neked, mi volt az alapbetegség? gratulálok a lányokhoz!!!

miért nem ajánlották az orvosok?

2010. jún. 21. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is van többféle betegségem.igy vállaltam a 4-dik babát.az orvos abortuszt akart.most 8 hós egészséges kislány.
2010. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ház ez jó kérdés. Attól függ, hogy milyen betegség.

Nekem mozgásszervi bajom van, ahogy anyósomnak is :-D

Egyikünknek sem javasolták a szülést. Anyósom 4 gyermeket szült és egyelőre hármat. szerencsére semmi baj nem történt terhesség alatt.

Viszont nővéremnek érrendszeri bajt diagnosztizáltak. Így inkább elkötette magát, mert az abotruszt nagyon ellenzi, viszont egy terhességgel nem akarja azt kockáztatni, hogy a másik 2 gyermekének nem lesz anyukája.

2010. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17.00-s vagyok. Egy ritka vesebetegségem van, ami nem gyógyítható.

Neked?

2010. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!