Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatex hüvelykúp? Jó?

Pharmatex hüvelykúp? Jó?

Figyelt kérdés

Mivel majd szeretnénk babát, ezt a védekezési módszert választottuk.

Ha csak simán ezt használjuk mennyi esélye van,hogy mégis terhes leszek?

Azt tudom,hogy 100% biztonságot talán nem nyújt, de mégis mennyire kell tartanom ettől?


2009. aug. 9. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Terhességi indexe 0,7-7. Ez azt jelenti, hogy 100 nőből, aki ezzel védekezik, egy év alatt ennyi esik teherbe. Összehasonlításként: a fogigátló tablettánál ugysnez az arány 0,5%.


Miért nem próbálkoztok a pesszáriummal? Szintén nem hormonális, szintén kell hozzá kiegészítő spermicid készítmény, de jóval az aktus előtt is fel lehet helyezni, és a pár egyik tagja sem érzi használat közben. A terhességi indexe pedig jóval alacsonyabb, mint ha csupán spermicid készítményt használnátok.

2009. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2009. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokszor kifolyik, és mellesleg orálszex mellett elhanyagolandó, mert iszonyat keserű. (bár én személy szerint nem kóstoltam) :)

Védettség.. nos, azt tanácsolta az orvosom annak idején, hogy ez kb arra jó, ha parás vagyok, és használom óvszer mellé. Meg esetleg, ha nem élvez beléd a párod. Az orvosom szerint 10 alkalomból kb 2 esélyes a teherbeesésre.

2009. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!