Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akiknél sokáig nem...

Van olyan, akiknél sokáig nem jött össze az első baba, és aztán anélkül, hogy bármit változtattak volna, mégis sikerült? Vagy ha hónapokig nem jön, akkor már biztosan van valami gond?

Figyelt kérdés
Mi már fél éve próbálkozunk,és nem tudom,hogy ilyenkor még türelmesnek kellene lenni,vagy orvoshoz fordulni?

2012. okt. 24. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy türelmes! Orvoshoz 1-1.5 év után érdemes menni! Mi 3 éve próbálkozunk kis tesóval,voltunk dokinál,de rendben van velünk minden,tehát türelemmel kell lennünk,ami persze nem olyan könnyű mint ahogyan az orvos mondja :) !
2012. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 év után,30 évesen sikerült de nem tettünk semmi különöset. Elötte az orvos mondta minden rendben van velem is de mégsem sikerült.
2012. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
légy türelmes, valakiknek nagyon sokat kell érte "dolgozni", hogy egy "apró" kis boldogság bearanyozza életük többi részét :)
2012. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 év után lettem terhes,semmit nem csiláltunk másképp....1.5 év után mentünk orvoshoz,azt mondták egyikőnknek sem lehet természetes úton gyereke!TÉVEDTEK:D
2012. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5 hónapos próbálkozás után összejött...Hogy mit csináltam másképp?Meguntam az állandó tesztelgetést,ezen való görcsölést...és bejött,tényleg igaz hogy el kell engedni és jön. :)

34 hkm

2012. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát, nem akarok vitatkozni az előttem szólókkal....de ha 1/2 éven belül nem jön a baba, ami azért átlag szám, akkor érdemes egy 3. és 21. napi vérvétel kérni neked, a párodnak egy sperma vizsgálatot,ami sokat megmutat!


Nekem is szülés után jött a pm alulműködés, férjemnek a hete viszér tágulat és csak vártuk a csodát,aki lassan 1 éve nem jön...és még visszavan a műtét!


Ha rendben van a vérvétel és a sperma kép, akkor türelem...de ha van vmi baj, akkor minél előbb kezelik annál közelebb vagytok a babához! Mi már bánjuk, hogy mindjárt nem kértünk vizsgálatokat mikor eldöntöttük, hogy tesót szeretnénk...ja és az első baba első hónapban összejött! És ma már a legtöbb orvos azt mondja, hogy felesleges 1/2 évnél többet várni egy rutin kivizsgálással...amiről feljebb írtam!


Sok sikert!

2012. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!