Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire valószínű/gyakori,...

Mennyire valószínű/gyakori, hogy az esedékes (de nem jelentkező) menstruáció napján a teszt negatív, és mégis lehet baba?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 09:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Sokaknal van ilyen,akiknel keson fogant a baba...

Ilyenkor a mensi esedekes napjan negativat mutat a teszt,a kesoi beagyazodas vegett...

2012. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon sokszor van iylen!!

Én azért szoktam írni, h nemvárt napja utáni 3-4. nap a legbiztosabb. Előtte nem mindig érdemes tesztelni, lehet későbbi peteérés, beágyazódás stb, és 1-2 nap is nagyon sokat számít!

2012. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
27%
De ha késői peteérése van, akkor a nemvárt időpontja is később van! Ha tudod hogy mikor volt pé-d, és tutira most kellene megjönnie, akkor már pozinak kéne lennie a tesztnek. Persze az is lehet hogy a teszt hibás, szerintem holnap reggel csinálj másikat, esetleg egy érzékenyebb teszttel.
2012. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

De azt ki tudja , h mikor van a peteérés pontosan ?:S :)

Nyákból, meg páfrányos ovutesztből? Nos, az nem mindig biztos,a "tünetek" lehetnek előbb is. A legbiztosabb az uh-s nyomonkövetés, h mikor érik meg a domináns tüsző, dehát alapesetben nem rohangálunk nézetni, ugye.... :) így hát igen, csúszik a nemvárt napja is a késői peteéréshez képest... de ki tudja h melyik naphoz képest....:) /Rem. érthetően fogalmaztam/

2012. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
27%

Én azt mondom várjál 2-3 napot a teszttel.

Most nekem is késett 4 napot.Mivel sose szokott csak akkor késett mikor a lányommal terhes lettem már másnap csináltam tesztet.Negatív lett.4 nap után pedig megjött.

2012. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
Akinek általában napra pontosan jön meg, vagy aki hőmérőzik, vagy ovutesztel (bár ezt nem tudom mennyire pontos, de a hőmérőzés az pontos) az azért tudja mikor volt poontosan pé-je.
2012. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Péntekre számította a ciklus.hu, és vasárnap reggel csináltam meg a tesztet, ami negatív lett. Igaz, ez a legolcsóbb x-epil volt. Még azóta sincs semmi vérzés. Viszont, ami fura volt nekem, hogy amiket észre szoktam venni magamon, azok később jelentkeztek. Pl, amiből én gyanakszom a p.é.-re, hogy kb. a ciklus közepén "nem bírok a véremmel" :), majd 1 héttel mielőtt megjön, nagyon hisztis, ingerlékeny vagyok. Na ezek most mind később voltak, szóval lehet, hogy csúszik az egész. Most az ünnep miatt ugye nem is tudok szerdánál hamarabb újabb tesztet venni.
2012. okt. 22. 10:50
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Na, jó ha tudod, h a nők kb. 10%-nak jön meg mindig pontosan a mensije,(tehát mindig pontosan x napos) a hőmérőzés gyakran csalóka, lehet magas hő akkor is ha még nincs is peteérés ( és nem pont peteérés napján kezd el emelkedni!!) az ovuteszt sem biztos .Ezenkivül bármi felboríthatja a ciklust, egy stresszes helyzet, idegeskedés...fogyókúra, gyógyszerszedés, bármi.
2012. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

5.vagyok

A ciklus.hu nekem se számolja ki pontosan.Általában mindig 1-2 nappal előbb van mint ahogy bejelöli.

2012. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hát mostanában nem vagyok vmi jó idegállapotban, az tény...
2012. okt. 22. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!