Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérőzéssel 100%-ra megálla...

A hőmérőzéssel 100%-ra megállapítható hogy van-e peteérésem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha megfelelő a görbém és peteérést mutat, akkor tuti hogy van is?

2012. okt. 24. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, a hőmérőzés nagyon jó. Azonnal megmutatja az ovulációd időpontját, mert akkor megugrik felfelé a hőd. Innen tudod, hogy nem csak hogy van peteérésed, de meg is tud repedni a tüsződ.
2012. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak jó eséllyel jelent ovulációt a hőváltozás, csak az uh-s cikluskövetés a 100%, ahola saját szemeddel látod, mi történik. Minden más csak megfelelő közelítés. Tudom, mert PCOS-sel hőmérőztem, rendszeres mensim volt, rendszeres hőugrással, stb. mégsem volt ovum. Érett, érett, majd nem repedt meg. Szóval bizton állíthatom, nem 100% a hőmérő, a dokim nem is kíváncsi a diagramomra, mert semmit nem jelent.
2012. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez igen érdekes.

Ugyanis a hőemelkedést a progeszteron okozza, ami akkor termelődik, ha a tüsző meg is repedt! Hiszen a megrepedt tüsző helyén kialakult sárgatest termeli.


Ha nem repedne meg, nem menne fel a hő.


Ha a görbe mutat peteérést, akkor van.

Fordítva már nem biztos. (Mármint ha a görbe nem mutatja, attól még lehet).

2012. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!