Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák igaz az az...

Kismamák, anyukák igaz az az állitás, hogy a mellbimbó fájdalom utalhat babára? Ti tapasztaltátok ezt, mikor babások lettetek? Elkezdett viszketni is, nagyon fura. Irjatok tapasztalatokat: ) )

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt a mellbimbóm, ugyan úgy feszített mint mielőtt megjött.
2012. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mármint a mellem feszített.
2012. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon érzékeny volt, és ágaskodott egész nap. Első pillanattól.
2012. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon érzékeny volt, mint még soha addig, ezért biztos is voltam benne, hogy összejött a babám...

Már féléves nagylány :)

2012. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De jó ezt hallani,és néha jobban-néha enyhébben fájdogált?Pld 1hétig majd meg bolondultam,ma viszont enyhült,de érzékeny,tesztem negativ,de kedden remélem egy vérvételből kiderül mi okozza ezt a szokatlan érzést:)
2012. okt. 25. 07:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem érintésre érzékeny a mellbimbóm,vagyis fáj ha hozzáérek,vagy megnyomom!!Neked is ilyen érzés? (nem viszket)

Jó lenne egy baba...de én már semmibe sem merem magam beleélni,mert egy éve próbálkozunk (alacsony progeszteron szint)

2012. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet lányok? Izgulok értetek!:)
2012. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
velem semmi, nem jött még meg!..de szerintem nincs semmi...terhességi teszt tegnap negatív volt...
2012. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!