Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjonnie...

Tegnap kellett volna megjonnie a menzimnek ma csinaltam delutan tesztet de semmit nem mutatott ki, se 1csik, se 2csik. Ez normalis?

Figyelt kérdés
igyis ma ideges vagyok mar a menzi napja elott h na megjon megint vagy nem,erre nem mutat semmit.
2012. okt. 24. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hibás volt a teszt. Csinálj másikat. :) Egy másikfajtával.
2012. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az hibás teszt vagy nem jutott rá elég vizelet. Énis ebben a cipöben járok mint te. Nekem is tegnap kellett volna.. Van tüneted ?
2012. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csinalj masikat reggeli vizeletbol.
2012. okt. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ma reggel csinaltam es 2 csik van de csak az 1ik eros csik a masik naon halvany.tegnapi tesztet ugy csinaltam h lepisiltem,ma pedig egy poharba pisiltem.szerintem veszek meg tesztet,szoritsatokmert az elozo terhessegemnel is igy kezdodott h nem mutatott semmit aztan halvany csik volt es a baba 3honapban meghalt;(
2012. okt. 25. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ott van a két csík!!! :) Gratulálok!

29 hkm

2012. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy van 2 csik! Én vagyok akinek már 2 napja késik, neked van tüneted?
2012. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
haat a mellbimbom erzekenyebb volt(de mar nem az)meg ugyereztem mindha megakarna jonni de olyan fura volt mert en szinte nem is szoktam eszre venni h megfog joni.aztis kimutatna a teszt ha nem el a baba?vagy hulyeseget kerdezek?
2012. okt. 25. 11:43
 8/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Nyugodj meg, teljesen normális, hogy kicsit görcsölsz, meg olyan mindjárt megjön érzésed van.


A menstruációk előtt nekem sem volt soha semmi tünetem, viszont amikor babás lettem, folyamatosan görcsölt a hasam egészen a 8. hétig. Azután mintha elvágták volna. teljesen elmúlt.


Ha a babának valami baja lenne, azt nem mutatná ki a teszt, de nincs semmi baja, úgyhogy nyugi. :)


Mikor mész orvoshoz?


38+1 hkm

2012. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
angliaban elunk(mar van 22honapos fiunk)es csak harmadik honap vegen mehetek el orvoshoz,de igazabol az sem orvos hanem ultrahang es vervetel.a kisfiammal mikor terhes voltam (szerencsere)orvost nem lattam.itt akkor kuldenek orvoshoz ha komplikaciok vannak.igaz mikor volt aprilisban a vetelesem akkor sem talalkoztam orvossal.akik az UHt csinaljak nem orvosok.szoval itt ha hatalmas a "baj"na akkor jon a doki.remelem nem lesz orvoslatogatas.persze tudom h otthon egesz mashogy mennek a dolgok,mert azert mikor a 3honapos magzat kicsusszant,haza mentem es megvizsgaltattam magam egy igazi orvossal.bocs h ilyen hosszura sikeredett a valaszom.orulnek ha meg irnatok koszonom
2012. okt. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!