Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miszükséges a mai világba a...

Miszükséges a mai világba a gyermekáldáshoz?

Figyelt kérdés
Szerintetek mik azok a feltételek, amik ha nincsenek meg, úgy nem mernétek, vagy felelőtlenség lenne a mai vilàgba gyereket szülni? Gondolok mindenre, pl?

2012. okt. 25. 07:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Látom vannak itt akik szülői házban élnek és hasonlók. Ahhoz képest férjemnek és nekem saját házunk van, neki munkája, nekem 90ezres gyedem, egy gyerekünk és egy pocaklakó. Amikor megemlitjük bárkinek hogy szeretnénk egy babát, aki még nem tudja hogy már útba van, azt mondják hogy felelőtlenség, vAn még időtök, hülyék lennétek stb... És a rokonok is ezt mondják. Egyetemre menjünk először, mindenki ezt mondja...
2012. okt. 25. 13:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség, a ti döntésetek, ha el tudjátok látni öket, akkor mért ne??

Mi sem azért lakunk a szülői házban mert nem tudnánk albit fizetni, sőt, akartunk elköltözni, de ugy áltak a dolgok, hogy mindenkinek jobb volt ha maradunk.

Mihelyt összejön a pénz veszünk saját házat, már csak pár év.

Én nem hallgattam soha azokra akik ilyet mondtak, a nagymamám az esküvőnket is ellenezte, hogy minek, fölösleges pénzkidobás, ugyse jön még a gyerek...És? A mi életünk a mi döntésünk.Ha akarsz ugyis elmész egyetemre.

Ha a tökéletes pillanatra várunk az sose jön el.

Sinen van az életünk, nem kell ennél több.Csak szeretet. Az meg van bőven.

Hálisten a szülők már várják az unokát ugyh...ennyi

2012. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első hozzászólóval.

Én mondjuk elég fiatal vagyok még, 20éves, a vőlegényemmel most vágtunk bele a baba projektbe. Mi se vagyunk milliomosok, de mindig is fiatalon szerettük volna az első picit, ezért belevágtunk. Most Fix albérletben vagyunk, intézzük a saját lakást, hogy mire jön a gyerkőc meglegyen. Vőlegényemnek fix munkája van, és havi 30.000-40.000ret rakunk félre, hogy mindent megtudjunk majd venni a gyerkőcnek.. :)

2012. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Megkérdezettem, hogy utolsó, mivel foglalkoztok és mennyi idősek vagytok?
2012. okt. 25. 20:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fontos a saját lakás, ami nem banki hiteles. Mert ha az anyuka fizetése kiesik a baba miatt, nem mindegy hogy a rezsi és a kaja mellett még egy hitelt v albit is egy fizuból kell elővarázsolni.
2012. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok: Én 20éves vagyok, a vőlegényem 22éves. (tudom, nem vagyunk túl idősek, de régóta együtt vagyunk és mindig is fiatalon szerettük volna az első babát)


Én pénzügyi asszisztens vagyok, innen fogok elmenni GYED-re; páromnak Személy és vagyonőr végzettsége (is) van; Biztonsági felügyelőként dolgozik.

2012. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!