Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja nem jött meg, utolsó...

12 napja nem jött meg, utolsó mensi június 30-a volt. Babás? Teszteltem 2 napja. Halvány+. Kiváncsi vagyok a véleményetekre! Várom válaszotokat anyukák és leendő anyukák!

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondja, hogy nem biztos, hogy terhes vagyok. A teszt 2 csíkos lett, nem nagyon erős de a halványtól kicsit sötétetebb, de a csík akkor is ott van, nem? Amúgy alhasi fájdalmak 4 napja folyamatosan. A mellem feszül, hason nem tudok feküdni. Fokozott szagérzékenység, érzékenység. Holnap keresem fel a háziorvost, és nőgyógyászt. Ilyenkor milyen vizsgálat van, ultrahang? Szerintetek terhes vagyok? És ha igen, jún 30-tól?
2009. aug. 9. 19:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem várandós vagy, gratulálok. :) Ilyenkor hüvelyi ultrahang van.
2009. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha az utolsó mensid június 30-án volt akkor már 5hetes és 5 napos vagy:))

Ez bizony baba!!!! GRATULÁLOK ( és irigykedek)!

2009. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok neked!:-))) És bizony én is irigykedek! :-)
2009. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Pedig csak 3 hét volt a próbálkozás, és bejött! :) Nagyon meglepődtem! :)
2009. aug. 9. 20:28
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Remélem,hogy tényleg babás vagy!

Nálam uez volt,de ma (12.napon a nemvárt után) megjött:(

2009. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
És Te is csináltál tesztet?
2009. aug. 9. 21:17
 7/24 A kérdező kommentje:
Mikor kezd el nőni a poci a babától? Én az elmúlt egy hónapban éhesebb voltam, felszedtem 2-3 kilót. (de ez háj)
2009. aug. 9. 21:28
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is június 30-án jött meg utoljára. 5 tesztem lett pozitív. Én már voltam orvosnál, vizsgálattal nem érezte még, de azt mondta, hogy a tesztek nem hazudnak, főleg nem 5 és teljesen különböző volt mind. Most csütörtökön megyek uh-ra, majd kiderül. A teszt nekem sem volt eleinte nagyon erős, de az utolsó már olyan volt, mint a controll csík. Nekem hányinger (egyre erősebb), mellérzékenység, hasam fájdogál! Szerintem babás vagy! Nem tudom, hogy te hová mész orvoshoz, nálunk úgy működik, hogy elmész nőgyógyhoz, megvizsgál és elküld uh-ra. Utána az uh-s papírral mehetsz a védőnőhöz a kiskönyvet megcsináltatni. Írj, hogy mi lett!!!!
2009. aug. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tegnap 2 órát utaztam, hogy elmenjek a Bp-i nőgyógyászhoz a szakorvosi rendelőbe, kb másfél percet voltam bent nála. Nem akarom bántani, de bunkó volt. Mondtam, hogy nem jött meg 6 hete és pozitív lett a tesztem, erre ő jó, uhot csinál. Az kb 3 másodpercig tartott, azt mondta, hogy nem lát semmit, menjek vissza egy hét múlva. Aztán kérdeztem, van e valami pici pötty? Azt mondta igen van itt valami, de nem tudja mi ez, menjek vissza később és már ki is tessékelt a rendelőből. Ennyi volt. Csalódott vagyok, mert életem egyik legfontosabb eseményét nem kellene másfél percben lerendezni. Semmit nem kérdezett és nem nagyon engedett mondani a tünetekkel kapcsolatban sem...:( Szerintem kedvesen el lehetett volna mondani, hogy lehethogy baba, de.. még pici, és lehet azért nem látszik stb... nem? Nem akarok várni egy hetet. :(:(
2009. aug. 11. 08:18
 10/24 anonim ***** válasza:
Ne légy elkeseredve! Sajnos a legtöbb doki ilyen. :( Nekik ez nem jelent már semmit. Naponta több leendő anyuka megy hozzájuk rutin dolog. Nem érzik át, hogy mennyire fontos dolog ez egy nő életében. Velem is igy volt 1 éve, mikor terhes lettem. Pedig magánrendelésre mentem. Kértem, hogy had jöjjön be a férjem is, hogy megnézze az uh-t, mégha csak egy pöttyöt is lát. Neki az is nagy dolog lett volna. Azt mondta felesleges, mert úgysem lát semmit. Pedig neki az a "semmi" is fontos lett volna. Úgyhogy kitartás , pár hét és látni fogod Te is a babádat! :)
2009. aug. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!