Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Puffadt a méhem és az alhasam,...

Puffadt a méhem és az alhasam, néha (inkább reggel + lefekvéskor) görcsölök, mindjárt megjön érzésem van. Ha nagywcre kell mennem, akkor is nyomó, feszítő érzésem van méhemben. Bizsereg a cicim (csak néha). 09. 03. -án volt az utolsó menzesz. Valaki?

Figyelt kérdés
Minden teszt negatív.Lassan a másodiknak kellene jönnie.Bár sosem pontos, de azért 53 nap azért már szerintem sok. Még reménykedhetek babában? Volt már ilyen valakinek? Mi lehet? Valami tanács? Dokim sajnos csak a jövő hét pénteken fogad szabi miatt.

#menstruáció késés #bizsergő cicik
2012. okt. 25. 19:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha 28 napos a ciklusod, akkor kb. 09.17 körül lehetett a peteérésed.. de lehetett egy későbbi időpontban is.. A jelek eléggé arra utalnak, hogy esetleg babát vársz, de nem vagyok orvos.. A tesztek nem mindig elég érzékenyek ahhoz, hogy a korai terhességet kimutassák.. Szerintem várj még picit és csinálj egy újat.. Nekem most 7 hónapos a babám, a terhességem a puffadással kezdődött, nem tudtam behúzni a hasamat, kellemetlen érzés volt.. más tünetem nem nem igazán volt.. talán még 1, a gyomromat folyton torkomban éreztem..

2012. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Katey23 válasza:
Szióó! Sajnos ha ennyi idő után még mindig negatív a teszted, akkor úgy gondolom más van a dologban... de a remény hal meg utoljára... szerintem mindenképp keress meg egy másik orvost nehogy valami komoly baj legyen :( Nekem tegnap volt egy hat hetes vetélésem :'(
2012. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Utolsó nagyon sajnálom! :( Igen, talán mintha tudnám is, hogy valami más a bibi, de... :( Bíztatom magam, hogyha nincs menszi, még lehet baba. Annyira szeretnénk már. :( Igazságtalan hogy aki nem akarja annak meg összejön "véletlenül" :(
2012. okt. 25. 19:44
 4/26 A kérdező kommentje:
Első gratulálok! :) Hát, őszintén, netről rendeltem 10es erősségűt, elég olcsón...o.O De 11 teszt után már csak jó lett volna egy. :S Hátha nagyon későn volt pé. :)
2012. okt. 25. 19:46
 5/26 anonim ***** válasza:
Én is totál ugyan ebben a cipóben járok. Csak a tüneteim mások. Mellfeszülés émelygés de ez nagyon durván. A lányomnál éreztem ilyet viszont a tesztjeim negatívok. Jövőhéten megyek orvoshoz ott kiderül, hogy mi a helyzet.
2012. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Valami van a levegőben. :(
2012. okt. 25. 19:53
 7/26 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :)

Én nagyon szorítok Neked, hogy összejöjjön a baba! A húgomnak is 2 hónapig késett most, de végül megjött.. Tényleg lehet valami a levegőben.. Amúgy, meg ha babát szeretnél, próbálj meg lazítani, mert ameddig görcsösen szeretnél nem fog összejönni.. tudom, hogy mindenki ezt mondja és gondolom már a könyöködön jön ki, de hidd el tényleg így van.. mi 7 hónapig próbálkoztunk, de semmi, pedig volt szabályos peteérésem.. sajnos történt egy szomorú dolog a családban, így nem tudtunk a babaprojectre koncentrálni.. Ekkor fogant meg a kis drágaságom.. A kedvesemmel összebújtunk, vigasztalódtunk és megfogant.. Nézesd meg, hogy minden rendben van-e és kapcsolj ki..

2012. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm a jó tanácsot! Sok egészséget a kis családodnak! :)
2012. okt. 25. 20:06
 9/26 Katey23 válasza:
Nem szabad görcsösen akarni... de aki vágyik rá és nagyon régóta akarja az hogy ne görcsöle már rá? :( akarva akaratlanul :( első: én is gratulálok a kis családodhoz! kérdező: remélem mihamarabb pozitívat tesztelsz! a fejleményeket mindenképp írd meg
2012. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mindenképp! Annyira utálom mikor valaki kérdez, törődnek vele a válaszolók, majd pofátlanul lelép anélkül hogy annyit is mondana fapapucs! :D
2012. okt. 25. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!