Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Voltatok már ilyen helyzetben? Menzesz kimaradás előtt tapasztaltatok terhességre utaló jeleket: émelygés szédülés, főleg reggel éh gyomorra. Kívánós néha undorodás ételektől?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 10:15
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Igen voltam:)
2010. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

És pontosan mit éreztél?? Mikor teszteltél ezután, miután kimaradt??


Köszi a választ:)

2010. febr. 8. 10:26
 3/57 anonim ***** válasza:
58%

Igen, voltam én is. Olyan is volt, hogy álló helyzetben majdnem feljött és kijött belőlem minden.


Nem voltam terhes: időben megjött, és a teszt is negatívat mutatott.

2010. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igazából az a fura, hogy érzem, hogy valami nincs rendben: puffadok, alhasi érzékenység stb.

2010. febr. 8. 10:29
 5/57 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én nem émelygek, meg nem szédülök, de az alhasam, az olyan hülye már 2. napja, hogy őrület, szinte kellemetlenül nyom alul, és bele-bele szúrkál. 26. cn-on vagyok, 31,32 napos a ciklusom, szóval reménykedem, hogy én is azoknak a táborát fogom erősíteni, akiknél a terhesség is pont úgy kezdődik, mint egy szokásos mensi, görcsölget-görcsölget, csak nem jön meg.

Kedves kérdező, te hanyadik napon jársz, és érzel valamit lent a hasadnál?

2010. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Még 3 nap a menszeszig. Én már 2 hete érzem ezeket a bele bele szurkálásokat, volt amikor 2-3 napig semmi nem volt, most pedig megint. Alhasi puffadás, és olyan fura ott lenn, érzem, hogy valami zajlik, de hogy mi az nem tudom :)
2010. febr. 8. 11:04
 7/57 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még 1 furcsaság, elég fura, de nekem szokatlan :) Nem tudom behúzni a hasam és nem birok rendesen kinyújtózni sem, mert húzódik. Elég fura :D
2010. febr. 8. 11:19
 8/57 anonim válasza:
100%

Szia!

Őrülök hogy van Valaki rajtam kívül is aki ezzel a bizonytalansággal áll szemben.Igen,Én is érzek dolgokat amik furik.Tulajdonképpen a ciklusom teljesen szabályos 28 napos.Ami azért is lényeges mert a ciklusom végén szokott csak fájni a cicim,menzi előtt 1-2 nappal.Namármost az ovulációm az 4-5.-re esett és már most érzem ezt a fájást de csak az alsó ívén!Szurkálást is éreztem eddig a bal petefészkemnél,ami időközben áttért a jobb oldalra a méhem környékére.Enyhe puffadást is éreztem de az mintha elmúlt volna.Igazából nem tudom hogy ezeket a dolgokat mire véljem mert már nagyon rég próbálkozunk a férjemmel, hiába.Egy álom válna valóra hogyha ezeket a dolgokat nem csak beképzelném Magamnak.Remélem nem hülyültem meg teljessen :-))


Ui,:Remélem hogy jól érezzük azt,amit!!

2010. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál :)

Rosszul vagyok már teljesen, egyszerűen nem értem ezeket a dolgokat. Olyan éhes vagyok egyfolytában, hogy majd bele őrülök, de közben pedig mindentől undorodom, csak is a puding meg a kakaó esik jól :)

Nekem a mellem most kezdett picit feszesedni, a mellbimbóm pedig egyre érzékenyebb.

Én nem figyelem magam és soha nem is éreztem ovulációt sem. 2 héttel ezelőtt viszont csináltam 1 tesztet (-), mert a párommal kissé furának találtuk ezt a hirtelen változást. Nekem a jobb oldalamnál éreztem enyhe tűszúrásnyi "fájdalmat"(2hete).

Így majd 2 hét elteltével már tényleg megőrülök, ez az alhasi néha feszítés kikészít no meg az éhező undor :)

2010. febr. 8. 12:19
 10/57 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb. a 7. dpo napomtól kezdve tudtam, hogy jön a kismanóm.Egyik percről a másikra megszédültem, és belül éreztem, hogy valami elkezdődött.Kivános nem voltam, igaz a mai napig nem vagyok az.Az émelygés ugy a 6. hét közepe táján jelentkezett, és a 10. hétig tartott.

Sok sikert!

16 hetes km.

2010. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!