Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudhatom, hogy van-e...

Honnan tudhatom, hogy van-e peteérésem? Van-e így haszna a hőmérőnek?

Figyelt kérdés

Mondjuk ovulációs teszt nélkül-ha máshogy nem megy, akkor nyilván marad az a lehetőség.

A hőmérőzés mennyire megbízható? Azzal sajnos egyébként is van egy problémám. Olvastam, hogy lehetőleg mindig ugyanabban az időben kell mérni, de ez nálam sajnos kivitelezhetetlen, mert több műszakon dolgozom és általában 4-kor kelek, de gyakran fordul elő az is, hogy csak éjjel jövök haza munkából. Mennyire használható az eredmény, ha van amikor 4-kor mérek, van amikor reggel 7kor? (A hőmérséklet egyébként eddig közel azonos volt)


2012. okt. 26. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki is tudod számolni hogy kb mikor van peteérésed, van az interneten egy csomó kalkulátor, nekem így jött össze a fiam. Nagyából mindegyik kidobja hogy kb mikor kell együtt lennetek. Nekem sikerült :)

Nekem a hőmérőzés nem jött be.

2012. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hőmérőzés megbízható, ha normálisan csinálod.

És tapasztalatom szerint az sem számít, hogy mikor mérek. Pár tizedes különbség lehet (pl. ha reggel 6kor mérek, akkor 36,3, ha 9-kor, akkor meg 36,5, de ekkora különbségtől még bőven látszik, hogy mikor van az ovu, mert olyankor magasabbra megy jóval (36,8-37,2 közé).

Az a lényeg, hogy mindig közvetlen ébredés után mérj, és legalább 6 órát aludj előtte.

2012. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor jó lesz így. Mindig az az első dolgom, amikor felkelek, csak ugye nem tudom minden nap ugyanabban az időben mérni, mert képtelenség minden nap hajnal 4kor kelni, és nem is mindig tudnék eleget aludni úgy.

Pár napja csinálom eddig, és nagyjából azonos eredményeket mértem (36,2-36,3). Akkor vezetem tovább.

2012. okt. 26. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!