Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve! Egy...

El vagyok keseredve! Egy héttel előbb sajna megjött, de 2 napig tartott, de az sem volt vészes. Semmi terhes tünetem nincs, ez normális, mármint a 2 nap, hogy rövid ideig tartott és nem volt sok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát,ez a 7.hónap,hogy próbálkozunk, eddigm indig késett 8-10 napot, most meg előbb jött. Én már nem értek semmit.Remélem nem akkora gond.
2009. aug. 10. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha kevés volt lehet akár a beágyazódástól.(olyankor lehet barnás, rövid vérzés) Nővéremnek is valami hasonló esete volt. Szerintem még ne add fel. Nagyon ne éld bele magad, de hátha még összejött! Én pár nap múlva bizti csinálnél egy tesztet.
2009. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
barnázásom egyáltalán nem volt, piros egyértelműen, de kevés. ritkán szédülök picit, de szerintem az idő miatt.
2009. aug. 10. 07:50
 3/5 Kathrin01 ***** válasza:
Szia! Teszteltél már? Én már biztosan teszteltem volna:)
2009. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még nem, valahogy nem hiszek abban,hogy baba van, de azért veszek egy tesztet, inkáb kellemesen akarok csalódni
2009. aug. 10. 08:21
 5/5 anonim ***** válasza:

vegyék csak tesztet és írd majd meg nekünk h mi lett, mi meg drukkolunk neked nagyon!!

Kitartást, talán most ott van a baba!!

2009. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!