Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 napos ciklus mennyire...

21 napos ciklus mennyire normális? Ilyen rövid ciklus esetén egyáltalán végbemennek a szervezetemben normálisan a folyamatok (pl. peteérés)?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, két éve próbálkozunk már. Előtte 9 évig szedtem fogamzásgátlót. Miután abbahagytam nem igazán állt be a ciklusom, több hónap is volt, hogy szinte alig volt valami. Úgy tűnik mintha egyre rövidülnének, de 21 naposra még nem volt példa. Nagyon elszomorít... :(

Ráadásul van úgy, hogy 1 hétig is eltart a maszatolás, plusz az előjeles barnázgatással már a normális életvitelem is zavarja, jó ha másfél-két "tiszta" hetem van.

Április óta meddőségibe járunk, már túl vagyunk pár inszemináción, most épp szünetet tartunk 1 hónapja.

Nem tudom, hogy lehet-e a hormon injekciók, bogyók vagy netán a stressz hatása ez a rövidülés?


2009. dec. 23. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Van hőgörbéd? Akkor többet tudnék mondani, mert kiderülne belőle, hogy milyen hosszú a luteális fázisod, pl.
2009. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia.Nekem is elég össze vissza jött meg volt hogy 21 napra de volt hogy 26 napra.Sose pontosan.Aztán elkezdtem inni a cickafark teát a menstruációtól peteérésig utána palástfűteát.Nekem nagyon szépen beállitotta.Azóta mindig a 27.napra jön meg már 5 hónapja.Próbáld ki annyit megér.A 2 csomag tea ára nincs 500 ft.
2009. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy elolvastátok és hogy válaszoltatok!

Sajnos nincs hőgörbém, nem vezetem már egy ideje, mert össze-vissza ugrált és csak idegesített, hogy nem tudok meg belőle semmit.

Viszont a teáról már sok mindent hallottam, azt hiszem ki fogom próbálni.

2009. dec. 23. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!