Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A palástfű teától jöhetett...

A palástfű teától jöhetett meg hamarabb?

Figyelt kérdés

3 hónapja missedem volt.Először 35 napra,aztán 31 napra jött meg a mensim.Az utolsó mensi 12.napjától ittam a teát mert ekkor éreztem ovufájdalmat.

Erre most 26 napra jött meg és eléggé sok és fáj is a hasam.

Idáig nem tapasztaltam soha ilyet.

Ez lehet a tea miatt?


2009. aug. 10. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet ettől. A paláéstfűteát azért ittad, hogy vatgasabb legyen tőle a méhnyálkahártyád. Na, ezek szerint vastagabb is lett, mert bővebb a vérzésed.
2009. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,azért ittam mert műtét után 1 hónappal uh-n 5 mm-es volt a nyálkahártyám a 12.napon!

Ezek szerint bejött!

Ha elmúlik már próbálkozhatunk.

A teát gondolom inni kell továbbra is ovutól?

2009. aug. 10. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. Vérzés első napjától ovuig cickát, ovutól vérzésig palástfüvet.


Sok sikert nektek!

2009. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

A palástfűtől lehetett bővebb a vérzés, mert vastagította a méhnyálkahártyát, de nem jött meg hamarabb, hanem az ovu volt hamarabb. A 12. napon volt, ezt írtad, a normális luteális fázis 14 nap, és 12+14=26 napos lett a ciklusod.

Az ovun áll vagy bukik minden, ott a palástfűnek szerepe még nem volt, esetleg az, hogy előrébb jött az ovu, mert egyensúlyozza a hormonokat.

Sok sikert a köv. hónapra!

2009. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. aug. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!