Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha aktus után egyből fel...

Ha aktus után egyből fel szoktam kelni, hogy kimenjek vécére csökken a teherbeesés esélye?

Figyelt kérdés
Én kényelmetlenül érzem magam felpolcolt lábakkal, meg feküdni mozdulatlanul egy órát, mindig kimegyek a fürdőbe szeretkezés után, csökkentem ezzel az esélyeket?
2008. máj. 21. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg így is meg kellene termékenyülnie, de ha már régóta próbálkoztok, akkor szerintem érdemes kivárni azt a 20percet a peteérés körül, nem kell mindig, csak abban a pár napban. Ismerek olyan párt, akiknek a "felpolcolós" módszer után sikerült a baba. Ennyi kényelmetlenséget ki lehet bírni az ügy érdekében! :)
2008. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igy is terhes leszel. de persze nagyobb az esélye ha ágyban maradsz. én 20. percig mindog ágyban maradok mert én utálom ha kifolyik. és igy kevesebb folyik ki.
2008. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy cipőben járunk, de ne aggodj nem csökken az esélyed!
2008. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok, de én sem gondolom, hogy ezen múlna ...
2008. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom hozzád:DD! Én is felszoktam kelni! De szerintem sem ezen mulik annyi idö alatt célba érnek a fickok:DD!
2008. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!