Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki szenvedett...

Van itt olyan, aki szenvedett chlamydiában, mycoplasmában vagy ureaplasmában, miközben próbálkoztak? Ez akadályozta a teherbe esést?

Figyelt kérdés
Hogy derült ki? Milyen gyógyszert kaptatok rá? Utána/alatta sikerült teherbe esni?

2012. okt. 27. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ureaplasmám volt.

Terhes lettem közben, így már nem kezelték ki. Szülés után már nem volt vele gond.

2012. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én doxicyclint kaptam, beszedtem, és abban a hónapban terhes lettem.

Terhesség alatt azt hiszem Klacidot adnak rá.

2012. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem most derült ki az ureaplasma. Babát szeretnénk, de a dokim azt javasolta, h amíg nincs kikezelve ne próbálkozzunk, mert problémát okozhat!
2012. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem is próbálkoznék a teherbeeséssel, amíg nincs kikezelve, hiszen a babának okozhatsz ezzel károsodást. Én is most készülök fel a 2. babámra és ezért egy 5 hónapos teljes méregtelenítő kúrába kezdtem, mert döbbenet, hogy tényleg mindent átadunk a babánknak amíg bennünk van. Ezt mindenkinek javaslom most már, az elsőnél én sem voltam ilyen tudatos.
2012. nov. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most leszek rá leszűrve, mert most találta ki a nőgyógyász a tünetek alapján, szóval eddig nem tudtuk, hogy nem lehet próbálkozni... De valószínűleg ezért is nem sikerült...
2012. nov. 3. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok! Mindenképpen szűresd le, mert okozhat meddőséget is és a babának is árthat!
2012. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Holnap szűrnek!
2012. nov. 4. 19:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!