Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Békéscsabán végeznek inszeminá...

Békéscsabán végeznek inszeminációt? Ha igen, ki? És kb. mennyiért?

Figyelt kérdés

Egyszóval minden információ érdekelne, amit a békéscsabai inszeminációval kapcsolatban tudtok. Már ha végeznek ott. :)

Köszönöm.


2009. aug. 10. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Már nálunk is felmerült az inszem gondolata. Az Én dokim egyes szám első személyben beszélt az eljárásról. (" centrifugálom, bevezetem" stb.) Konkrétan nem mondta, hogy Ő csinálja. Kihez jársz? Kérdezd meg, hogy végez-e?

2009. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én orosházi vagyok, így konkrétan nem járok Bcs-bán senkihez. Csak azért érdeklődök, mert hamarosan inszem lesz és hát Bcs közelebb lenne, mint Szeged.
2009. aug. 10. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Orosházán nem csinálnak inszemet? Akkor Én inkább Szegedet választanám!
2009. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom. Én is Szegedre mennék inkább. De azt is figyelembe kell venni, hogy munka mellett hova tudok jobban átjárni.

De ha nem lesz más, akkor marad Szeged...

2009. aug. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!