Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehettem ekkora idióta,...

Hogy lehettem ekkora idióta, teherbe eshettem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 16 éves lány vagyok. Tegnap ( vasárnap ) voltam egy házibuliban, a barátnőm 18. szülinapját ünnepeltük. Egy osztálytársammal jobban öszemelegedtünk a kelleténél és külön szobába vonultunk. Sajnos elvette a szüzességem és nem használt óvszert. 1 percig csinálta mert nem akartam! Azóta is teljesen össze vagyok zavarodva, fogalmam sincs az egész szexről, termékeny napokról, teherbeesésről. A menstruációmnak szerdán kell megjönnie. Mit csináljak? Kérlek ne bántsatok, így is padlón vagyok.


2009. aug. 10. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél esemény utánit, még bőven benne vagy a 72 órában. Nem kioktatásból, de többet ilyet azért ne csinálj, mert a 72 órásat csak egy évben egyszer szabad bevenni.
2009. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szerdán kell megjönnie, akkor nem sok esélye van, hogy teherbe estél. Elment benned, vagy csak benned volt a pénisze és ennyi? Ha elment, akkor kicsit több az esély. Ha elmész nőgyógyászhoz, akkor ő majd jobban meg tudja mondani, hogy kell-e sürgősségi tabletta vagy sem. Amúgy is, de főleg ezek után itt az ideje a nőgyógyászati vizsgálatnak.
2009. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10000rel irány a gyógyszertár, és esemény utáni!!!!!!!!!!

Vagy menj el nőgyógyászhoz vmelyik kórházba, és vele irass fel vmit!

Ne késlekedj, ebből még gondod is lehet!

Ajánlom figyelmedbe a ciklus.hu-t, azon sok mindent számon tudsz tartani...mensi, ovuláció, stb.

2009. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem élvezett el eggyáltalán. 1 percig volt bennem a pénisze és abbahagytuk mert nem akartam tovább...
2009. aug. 10. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
mindegy, de azért nem árt az óvatosság...és menj el dokihoz, és irass fel vmit!
2009. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link] Olvasd át ezt az oldalt, elsősorban a szöveges részeket. A többi aloldalra is rátérhetsz, nem fog megártani, ha megismerkedsz a saját tested működésével és azzal, hogy hogyan "készül" a baba.


Ha holnap kellene megjönnie, és nem élvezett beléd, akkor a terhességre az esély elenyészően minimális. Én nem venném be a 72 órás tabit, de helyetted nem dönthetek.

2009. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg, mert az idegeskedéstől is késhet majd és akkor még jobban be leszel parázva.

Szerintem kicsi az esélye hogy teherbe estél, de saját megnyugtatásodra ajánlom azt a vacak esemény utánit én is.

Lelkileg nehéz ez a teher, ha meg tudnál nyugodni te is világosabban látnál és rájönnél hogy túlaggódod.

Jó lecke ez remélem egy életre.

2009. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!