Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves anyukák/leendő anyukák...

Kedves anyukák/leendő anyukák milyen vitaminokat szedtetek a teherbeesést megelőzően?

Figyelt kérdés
Több ,,terhességre felkészitő,, vitaminnál azt olvastam,hogy előtte legalább 3hónapig szedni kell.Kinek milyen tapasztalata van?Segitett?Illetve férfi számára mit tanácsoltok?Illetve tudtok olyan weboldalt,ahol érthetően szét van irva,mire van szüksége a nőnek és férfinak is?
2012. okt. 27. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Én elevitet szedttem-szedem.páromnak különösen nem szedettem semmit.

4gyermekes anyuka.

2012. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
Nem szedtem vitamint. 3 egészséges gyermekem van.
2012. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem szedtem.Egészségesen megszületett a kislányom és a terhességem alatt sem voltak problémák.
2012. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem szedtem semmit! Nekem a dokim is mondta,hogy felesleg. Folsavat szedtem attól a hónaptól, ahogy élesben próbálkoztunk, elsőre össze is jött.

A vitamintól hamarabb nem lehet teherbeesni!

2012. okt. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem orvos mondta hogy nem muszáj más csak folsav ha eszel rendesen zöltséget-gyümölcsöt!De mivel nem eszek sokat elevitet szedek...Ártani nem ártok vele :))
2012. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem szedtem. Viszont a terhesség alatt rengeteg gyümölcsöt ettem és egy makkegészséges kiscsaj született.
2012. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Femibiont és folsavat szedtem, amikor elkezdtünk próbálkozni. Nagyon fontos, hogy ilyenkor legalább folsavat szedj, hogy megelőzd a velőcsőzáródási rendellenességeket, mert a velőcsőzáródás lezajlik, mire kiderül a terhesség.

Párom E vitamint, C vitamint és cinket szedett.

2012. okt. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!