Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt mostanában átjárhat...

Kinek volt mostanában átjárhatósági műtéte? Laparoscopia-s.

Figyelt kérdés
Nekem a köv. ciklusom elején lesz, csak egy kis bíztatást szeretnék. Köszi előre is!

#laparoscopia #Átjárhatóság
2012. okt. 28. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia nekem áprilisban volt ha az mostanábannak számít :). Volt egy cisztám is azért csinálták a laparoscopiát és mivel nem jött össze a gyerkőc közben az átjárhatóságit is megcsinálták. Nem volt olyan vészes szerintem nem kell aggódni. Nekem már korábban is volt egy laparoscopos ciszta műtétem. Akkor a műtét napján ébredés után nagyon fájt a hasam, de a mostaninál szinte egyáltalán nem. Egy kicsit éjszaka kezdett fájni akkor kértem fájdalomcsillapítót és el is múlott. És az első műtétnél sem volt már másnap semmi bajom. Amúgy nekem nem volt átjárható egyik petevezetékem sem de azóta már megoldódott minden. :) Ha neked csak diagnosztikai laparoscopia lesz az még annyira sem vészes. Ha jól tudom akkor ott csak egy helyen vágnak, a köldöknél. Fel a fejjel nem lesz gond. :)
2012. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!