Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet, hogy ha leesik...

Mit jelenthet, hogy ha leesik a hőm 1 napra (átlag hőm 36,1 és 36.3 közötti, egyszercsak lement 35.8-ra), és utána másnapra megemelkedik (36.3-ra)? Lehet ovuláció?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, hogy nem tudom, hogy mi számít ovu szempontból a hő megemelkedésének. Csak az, hogyha az átlagos testhőmérsékletemről ugrik fel a hőmérő, vagy az is, hogyha először lemegy, majd onnan ugrik egy magasat?

2012. okt. 28. 08:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy érthető a dolog, bocsánat, megpróbálom érthetőbben... :)


Október 15. - 36.1 + együttlét

Október 16. - 36.2

Október 17. - 35.8 + együttlét

Október 18. - 36.3

Október 19. - 36.4

Október 20. - 36.2 + együttlét


Így néz ki a dolog. Volt ovum, vagy sem? Köszönöm a válaszokat előre is :)

2012. okt. 28. 08:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg az ovulációnál épp fordítva van.


[link]

2012. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Pontosítanám az előbbit.

Minden nap ugyanabban az időben, reggel mérted? Ez fontos.


Léteznek ovulációs tesztek is, javaslom azzal kiegészíteni a módszert. A hőmérős módszerben ugyanis az a nehéz, hogy az ugrás csupán egy pár óra is lehet, és így sajnos nehezen értelmezhetőek az eredmények).

2012. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, minden reggel 4 órakor mérem a hőmet (hétvégén is), max. néhány reggel szokott kimaradni, amikor éjszakás műszakban dolgozok, olyankor nem mérem, mert úgyis felesleges.

Azt tudom, hogy ovunál megemelkedik a hőm, de én arra lettem volna kíváncsi, hogy ha egyszercsak leesik a hőm, az lehet-e annak az előjele, hogy ovu előtt állok. Tehát nem tudtam, hogy az emelkedést lehet-e úgy értelmezni, hogy először leesik, aztán onnan nő majd meg a hőmérséklet. De többen azt mondták az ismeretségi körömbe, hogy nem, ez nem számít hő emelkedésnek.

A másik, hogy mindegy is, mert azóta is lent van a hőm, nem akar visszamenni az eddigi átlagra, ami nem tudom, hogy mitől lehet. :/ Azt mondják, hogy meg fog jönni, és attól, nah de már napok óta így van, ez normális így?

Elég sok minden nem tiszta a témában sajnos :/

2012. nov. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!