Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van okom félni, vagy nincs?...

Van okom félni, vagy nincs? Lehetek emiatt terhes, vagy csak túlreagálom a dolgot? Kérdés lent.

Figyelt kérdés

Barátommal aug.1én lefeküdtünk,megnéztük a gumit,vizet engedtünk bele,de semmi baja nem volt.

Kedden ismét megtörtént,akkor viszont nem ment el,de a gumit nem nézte meg.

Szombaton,azaz 8-án kellett volna megjönnie,de még semmi és már hétfő van.

Pattanások vannak rajtam,és időnként a hasam is fáj,de mégsem jött meg még.

Most csak simán késik,vagy lehetséges,hogy megtörtént a baj?

Meddig várjak még arra,hogy megjöjjön?

Vagy felesleges aggódom?


2009. aug. 10. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs okod aggódni, hisz védekeztetek.


de ha mégis aggódsz, akkor csinálj terhestesztet az aktus(ok) után minimum 14 nappal, vagy még később. Korábban nem érdemes, úgyis negatívat mutat.

2009. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod, pár nap késés mindenkinek beleférhet. A leírtak alapján nincs nagy valószínűsége a terhességnek.
2009. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Minél több választ kérnék.

Amúgy köszönöm az eddigieket.

2009. aug. 10. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes,ez inkább megfázás,vagy stressz.
2009. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem lesz baj. Pár nap késés még természetes de a ha streszelsz tovább fog késni. Szóval nyugi!
2009. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmi okod az aggódásra, védekeztetek rendesen! A szüzességem elvesztésekor én is túlreagáltam az egészet, pedig mi is védekeztünk. Az idegeskedés miatt 5 napot késett...

2009. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött:)
2009. aug. 10. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!