Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy nagy kérdésem! A...

Lenne egy nagy kérdésem! A párommal babát szeretnénk, mindig belém élvez és valami nem jön össze! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Segítsetek!
2012. okt. 28. 13:33
 1/10 anonim válasza:
100%
Ezt igazából szakember tudná megmondani, hogy mi lehet a baj. Főleg, ha már hosszabb ideje próbálkoztok.
2012. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Rossz kategória.

2. Egy hónapban 20% esély van a terhességre, ha jókor vagytok együtt és egészségesek vagytok. Nem kell kétségbe esni, ha nem esel az első hónapban teherbe....

Ha egy évig nem jön össze, menjetek orvoshoz.

2012. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xethorax válasza:
100%

3 lehetőség áll fent:

-vele van a probléma

-veled van a probléma (pl. petevezeték-szűkület stb.)

-mindketten tökéletesen termékenyek vagytok, ám mégis összeférhetetlenség van köztetek, ez elég ritka és hatalmas szívás:/

mindenképp kérjétek szakember segítségét!

2012. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én már nem is tudom hogy mi lehet a baj!!
2012. okt. 28. 13:42
 5/10 anonim válasza:
16%

Gyertyába orgazmus után.

A gravitáció sokat segít a spermáknak!

2012. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mióta próbálkoztok?...
2012. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
miota probalkoztok? mi kb ket es fel evig szeretkeztunk vedekezes nelkul, es csak most jott ossze :) szoval turelem!
2012. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

igaz, nem ket es fel eve probalkoztunk, csak feltunt, hogy ez ido alatt nem maradtam terhes, ezert elmentunk orvoshoz kivancsisagbol, aki kulonbozo vizsgalatokat kert, de vegul nem csinaltuk meg, hanem gondoltuk, varunk meg. Rajottunk, hogy minel jobban vagyunk ra, annal nehezebben jon, ezert nem foglalkoztunk tovabb ezzel es lam, mar meg is erkezett :)


7-es valaszolo voltam

2012. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg nem úgy tervezni, hogy na most akkor össze kell jönnie. Lehet, nagyon stresszetek és azért nem jön össze. Nálunk is ez volt a helyzet. Igaz nálunk közre játszott az is hogy sokat idegeskedtem a munkámból kifolyólag. 7éve próbálkoztunk sikertelenül. Már voltunk kivizsgálásokon és minden rendben volt. Június végén át kerültem másik részlegre és júliusban sikerült teherbe esnem. Nem is gondoltam volna, hogy a sok stressznek ennyi köze lehetett.
2012. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

elmentem a nögyógyászhoz és az irta a papirra hogy korai grva.de közben megjött most nem tudom hogy mi van.azt mondta hogy mennyek vissza ultra hangra 2hét mulva.

Mit tegyek vagy mit higyek?segitsetek

2012. nov. 16. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!