Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal mindig megszakításo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal mindig megszakításos módszerrel védekezünk, ő is szeretne babát, de szerinte még éretlen vagyok és várjunk! Szerintem ha teherbe esnék akkor nagyon örülne neki és örömmel vállalná, de így tudatosan még nem ejtene teherbe! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megszeretném mutatni neki, hogy igen is jó anya lennék ilyen fiatalon is!Szeretnék gyereket, és igaz még csak 20 éves vagyok, de úgy érzem készen állok rá!Szerintetek vessek be valami női praktikát vagy várjak?
2011. szept. 1. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel a módszerrel előbb-utóbb úgy is nagy vszínűséggel "becsúszik" a gyerek...
2011. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha meg van a bizalom a pároddal,akkor vágjatok bele!
2011. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sztem ne verd át!


tudod ezt a dolgot nem lehet visszacsinálni...

2011. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 menta34 ***** válasza:
100%
"Praktikát" be lehet vetni egy elcsábításra, de a gyerek vállalás legyen közös döntés! ez nem rólad szól hanem a gyerekről. Simán lehet, hogy azt mondja te vagy éretlen, közben meg magában bizonytalan :) 20 évesen manapság szerintem még nem kell sietni.
2011. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Menta34-nek igaza van.Gyermeket szülni már érett vagy,a neveléshez viszont-a kérdésedből kiindulva nem vagy elég érett.Tovább megyek,a kapcsolatotok sem érett még meg erre a nem kis feladatra!
2011. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Légy türelmes. Majd csak akkor vállaljatok gyereket, ha mindketten készen álltok rá.

Egyébként persze így is bármikor becsúszhat, de erre ne számíts, mi évek óta ezt csináljuk és nem csúszott be a baba. Mondjuk annyi a különbség, hogy nálunk egyikünknek sem lenne problémája vele, csak jó lenne előbb a hitelből kikászálódni. De ha előbb jön, az se gond :)

2011. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha "női praktika" alatt azt érted, hogy tudatosan félrevezeted valamivel, hogy teherbe ess, akkor kikérem a magam és a női nem nevében! Az nem női praktika, az aljas húzás egy alantas embertől.És aki ezt megcsinálja, az nem érdemli meg, hogy nőnek nevezzék.

Egy évfolyamtársam volt ebben a helyzetben, mint te. Ő szánt szándékkal teherbe esett, hogy "megfogja" a pasast. Együtt voltak a gyerek születését követően 5 hónapig, aztán a férfi lelépett. Maradt utána egy megkeseredett fiatal egyedülálló anya, és egy szerencsétlen elhanyagolt gyerek.

A csaj nemrég összejött egy jóval idősebb férfival, akinek sosem hiányzott a család - erre a lány most várja a második babáját...

Remélem nem így gondoltad.

2011. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Természetesen nem így gondoltam hogy félrevezetem,ugyanis boldog családot szeretnék,a praktika alatt azt értettem,hogy felhozom neki a témát,pedzegetem,beszélek róla sokat,hogy szeretném!Azt nem szeretném hogy elhagyjon, és ott maradjak egy babával apa nélkül!Nem vagyok aljas és szemét,hogy olyan dologba kényszerítem amit nem is biztos hogy igazán akar,és ezt mind a kettőnknek kell akarni tiszta szívből! Talán igazatok van és várnom kell,beszélni vele,és kivárni hogy jobban megérjen a kapcsolatunk! Köszönöm mindenkinek!
2011. szept. 1. 10:34
 9/9 napietus ***** válasza:
szerintem a pasid egész egyszerűen döntésképtelen. mindegy, hány éves, nem felnőtt. egy felnőtt ember ugyanis képes határozott döntést hozni arról a kérdésről, hogy akar-e most gyereket vagy nem. előbbi esetben sehogy nem védekezik, utóbbiban pedig tutira megy.
2011. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!