Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » érdemes ovu tesztet vennem?

érdemes ovu tesztet vennem?

Figyelt kérdés
ha mára van írva a p.é-m és érzem is a hasam és most megyek palástfű teát venni még érdemes vennem valamilyen ovu tesztet? mit gondoltok és milyen ajánlotok? ha ma van akkor az még pozitív lesz?
2009. aug. 10. 17:09
 1/5 A kérdező kommentje:

na nem ír senki??? most mennék a gyógyszertárba....

segítsetek légyszi!!!!!

2009. aug. 10. 17:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. péntek tályán lesz pé.-m és holnapra hozzák meg a gyógyszertárba az ouvtesztet amit rendeltem, de én úgy tudom hogy a pé elötti két napban pozitívat mutat a pé napján újra negatívat akkor kell próbálkozni, azért szerintem érdemes venned és kipróbálni mert még nem biztos hogy ma van a pé-d.
2009. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha ma van ovud, akkor ma már negatív lesz a teszt.


[link]

Az LH-teszt arra jó, hogy 1-2 nappal elöre tudjuk, mikor lesz a tüszörepedésünk. A teszt csak 1-2 napig lesz pozitív: 2 napig abban az esetben, ha a termelödés fel- és leszálló ágát is eltaláltad. Az ovuláció az utolsó pozitív nap utáni napon van (tehát azon a napon, amikor a teszt elöször újra negatív). Szeretkezni már elötte kell, mert a petesejt nem sokáig megtermékenyíthet (6-12 óráig, bár tovább is életképes, de egyre romlik a minösége). Tehát szeretkezni a baba érdekében minden pozitív LH-napon és az elsö utána következö negatív napon kell.

* Arra is érdemes figyelni, hogy az ovutesztet minden nap ugyanabban az időben csináld, és ez lehetőleg késő délutánra vagy kora estére essen. Szintén fontos, hogy ne felkelés után tesztelj (akkor sem, ha műszakos munka után délután ébrednél).

2009. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Bionet Mini mikroszkópját használtam! Egyszer kell megvenni, kb. 10.000 ft., és végig használhatod addig, amíg "nagyon nagylány" leszel. Nyálból vagy hüvelyváladékból mutatja ki, hogy mikor van tüszőrepedés. Elég biztonságos, ha babát szeretnél. Megelőzésre már nem 100%, mert ugye előtte-utána is van 1-2 nap, ami esélyes a babára.
2009. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én PG 53-t vettem. Olyan, mint a Bionet, csak olcsóbb. Ezt már 2500 Ft-ért megkapod és szintén bármeddig használhatod. Sokaknak bevált már és olcsóbb mint havonta ovu teszteket venni.
2009. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!