Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merjek ma újra tesztelni?

Merjek ma újra tesztelni?

Figyelt kérdés
Szóval október 2-án volt meg az utolsó menzim, ez az első próbálkozós hónapunk. Szombatra nem vártam, délutáni vizeletből csináltam tesztet, persze negatív lett. Még ma sem jött meg, néha kicsit görcsölgetek, de ezen kívül semmi, nem szokott késni a menzim. Mikor merjek újra teszetelni? én szerda vagy csütörtökre gondoltam.
2012. okt. 29. 11:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem, hogy a nemvárt előtt egy nappal ici picit barnáztam.
2012. okt. 29. 11:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a szerdát és akkor a reggeli első vizeletből tesztelj. De ha előbb tesztelsz javaslom neked az olyan tesztet ami mensi előtti patikában lehet kapni. Én is olyannal teszteltem.
2012. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem holnap reggel tesztelj egyet első pisiből. Drukkolok!
2012. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
délelőtti első pisiből kell tesztelni, lehet az volt a baj! :-) Holnap reggelre készítsd elő újra a tesztet, és írd meg!!!!!! :-) szurkolok! :-)
2012. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen egyszerre válaszoltunk:-)))
2012. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok rendesek vagytok, azt hiszem szerda reggel tesztelek. Az normális hogy mindjárt megjön érzésem van, de sem állandóan, semmi más.
2012. okt. 29. 11:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam " de az sem állandóan "
2012. okt. 29. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!