Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szurkolunk egymásnak? Ki...

Szurkolunk egymásnak? Ki reménykedik még teherbe esésben?

Figyelt kérdés

szisztok

nekem októbet 25.-én jött meg,és elkezdtem inni a cickafark fű teát,ami miatt az első naptól kezdve kis kaparást érzek a méhembe,kissé fura,de gondolom,h teszi a hatását.2év után még elkezdek ebben reménykedni

..aztán pé. után palástfű és az elejétöl kezdve méhpempö


2012. okt. 29. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én még egy picit reménykedek. Szept.24-én volt meg utoljára a menzeszem. Azóta semmi, teszt negatív. Általában 30 naposak a ciklusaim, 5 nap késésben vagyok. Ha vasárnapig nem jön meg, újra tesztelek. Ha negatív az a teszt is, akkor utána héten elmegyek dokihoz.


Szurkolok mindenkinek :)

2012. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én csatlakoznék a szurkolók táborához:)

Nekem október 22.-én jött meg és 5.-én lesz a pé.nagyon belehúzunk ebben a hónapban:)

Sok sikert mindenkinek!!:)

Tina

2012. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sziasztok, bár még nem csináltam tesztet, de valószínű, hogy nekem összejött:D okt. 10-én volt meg utóljára, de a peteéréskor nem voltunk restek, és azóta érzem a terhességi tüneteket, még várok pár napot, és veszek tesztet. Drukkoljatok!!!
2012. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első hónapom a cickafark-palástfű-barátcserje kombóval, és 3 pozitív teszten vagyok eddig túl. :) Szóval szerintem jó hatással vannak a női szervezetre. Szorítok Nektek! Igyátok a teát és szerelmeskedjetek!!! :) Össze fog jönni!!!! :)
2012. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

szia kedves utolsó előtti,nem nagyon értem,hogyha október 10én volt meg utoljára,akkor,h érezhetsz terhességi tüneteket,hiszen 20.napban vagy,tehát még be sem ágyazodott

mikor volt pé.-d?

szia kedves utolsó gratulálok nektek

mennyi ideje próbálkoztok?neked is hányingert okozott a cickafarkz

2012. okt. 30. 07:28
 6/10 A kérdező kommentje:
mikortól ittad a cickafark teát?én akkor kezdtem el amikor megjött enyhe vérzèst okoz minden elfogyasztott tea?
2012. okt. 30. 07:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

A ciklusom első napjától ittam a cickát, második napjától szedtem mellé esténként a barátcserjét, és a 14. naptól cseréltem le a cickát palástfűre. Ez volt az 5. próbálkozós hónapunk. Előtte hiába mutatta és éreztem a pé-met, nem jött össze. 3-4 hónapja 2 naponta szedem az elevitet és a C-vitamint. Párom pedig ginsenget iszik. Ja és 1 hónapja letettem a cigit. :) Szerintem ez így egyben sokat segített. Szurkolok Nektek nagyon! :)

2012. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem volt a teáknak semmilyen "mellékhatása". Nem véreztem, nem émelyegtem tőlük. Egy mixerbe készítette 2-3 decit reggel és azt egész nap kortyolgattam. Így nem volt vészes.
2012. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sziasztok! en 1-jere nem varom. ez a 12. honap hogy probalkozunk, es eddig semmi, mar nagyon el vagyok keseredve! viszont mar masfel hete gorcsolget(mintha epp megjonne), egesz nap a hasam es nagyon erzekeny a mellem, ami szinten masfel hete kezdodott. altalaban csak a menzesz elso napjan szokott fajni a hasam, se elotte se utanna. es mindig napra pontosan megjon, szoval most remenykedek, mert teljesen mas mint eddig! drukkkolok mindenkinek!
2012. okt. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is szeretnék csatlakozni,szurkolok mindenkinek!Nekem okt 12.-én volt meg,túl vagyok az ovun,egy hét van mensiig és nagyon remélem ,hogy nem jön meg!!!Három hónapja próbálkozunk.
2012. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!