Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap épphogy 1 csepp barnázá...

Tegnap épphogy 1 csepp barnázás, enyhe hasszurka, keddre nem várom, napközben néha émelygek (bár lehet csak bebeszélem), ma délelőtt meg fog jönni érzés, pedig csak aznap szokott előtte sose. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
mikorra nem várod?
2011. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Keddre nagyon nem várnám, most még tudom, hogy korai még bármit mondani.
2011. jan. 28. 15:54
 3/10 anonim ***** válasza:
csak azért mert velem is ugyanez van, és én is akkorra nem várom. neked nincs sok krémes folyásod? előző voltam
2011. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kevesebb, mint pl. tegnap vagy előtte, de még van
2011. jan. 28. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanígy van :)
2011. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ami még feltűnt bár lehet nincs köze hozzá, hogy eddig volt hogy 2-3 naponta tudtam csak nagy dolgot intézni ezen a héten pedig reggel is este is.
2011. jan. 28. 16:11
 7/10 anonim válasza:

Szia! Nekem is kedden kellene megjönnie, de eddig semmi. A tüneteim: pici hasfájás, megjön érzés, szagokra érzékeny lettem, mindkét cicim zsibog (vagy mi) és a kollégák által elmondott- kicsit mintha nem lenne teljesen rendben a hormonháztartásod :D

A nagy dologgal kapcsolatban én is ezeket tapasztalom.

Ma már nagyon kíváncsi voltam, mert nekem általában 1-3 nappal előbb szokott mejönni, barnázással együtt és most semmi, ezért ma reggel teszteltem, de negaítv :(

Szóval ennyit tudok biztosra....

Te mikor fogsz tesztelni?

2011. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már nagyon türelmetlen vagyok így reggeli elsőből megnézek egyet, már egy halvány pozi is bíztató lenne. Drukk neked is,hogy +++ és ne jöjjön, amit nem várunk.
2011. jan. 30. 19:02
 9/10 A kérdező kommentje:
Reggel végülis nem teszteltem csak most, 20 perc után nagyon halvány 2. csík ami inkább csak fénynél látszik, de persze ez száradási csík is lehet. Holnap estére szerda reggelre nem várom. 3 féle tesztem van itthon Lily, Facelle, és IntiMed. Melyik legyen a holnapi első?
2011. jan. 31. 19:31
 10/10 anonim ***** válasza:
én a lillyben bízom :)
2011. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!