Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 100%patologiás sperma diagnozi...

100%patologiás sperma diagnozissal esett valaki teherbe? Ugyértem h az első vizsgálat eredménye ez volt, de a többi mintában volt élő?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A párom spermaképe is változó,1-10 millió közötti eredmények voltak,és sajnos nálunk még nem sikerült. 8 éve nem védekezünk,most már lombikra járunk. Hallottam már olyan történetet,hogy sikerült így a baba! Ezért aztán bízom,még most is!!!!
2012. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi h irtál de sajnos nállunk teljesen más a helyzet mivel azoosperma van és a bioptátumban amit találtak mind halott.
2012. okt. 30. 22:09
 3/22 anonim ***** válasza:
:( Nem tudom,hol tartatok most a vizsgálatokkal,de szurkolok,hogy azért ez ne legyen végleges. Szerintem ez változhat,egy kis segítséggel...
2012. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem volt beteg a biopszia elötte a párod?
2012. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
kiskorában tbc-s volt erössen.de konkrétan a biopszia elött semmi komoly nem volt.nem szedett 3 hónapja semmit csak vitamint.
2012. okt. 30. 22:27
 6/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,drukkolok nektek!A Fer 14-en nem gondolkoztok?Lehet még biopsziát csinálni? 100%-os patologia azt jelenti h a spermiumk 100%-a hibás.DE,nem lehet tudni a többivel mi a helyzet!!!Drukkolok!
2012. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nincs miért használni a fer14 et sajnos.mármint eddig ezt mondták mivel a sima sperma vizsgálaton nem volt semilyen sperma.csak a herebiopszia után tudtuk meg h van sperma csak halott.de amugy a halottakat ne mlehet feléleszteni igy a fer14 nem is használna hiszen az javitja ha van mit.
2012. okt. 30. 22:33
 8/22 anonim ***** válasza:
És miért van nálatok azoospermia?
2012. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
azt nem tudjuk sajnos senki nem tudja megmondani.
2012. okt. 30. 22:40
 10/22 A kérdező kommentje:

A halott sperma is babát eredményezhet


Nos, a hagyományos módszer szerint, ahhoz, hogy a megtermékenyülés bekövetkezzen, a spermiumnak csak úsznia kell. De a kémcsöves megoldással mozgásképtelen spermát is el tudnak már juttatni a petesejtig, így megtermékenyíthetik azt akár halott spermával is. Az egyetlen dolog ami számít innentől, már csak az általa tartalmazott DNS.

2012. nov. 11. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!