Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, a ti párotok hol...

Lányok, a ti párotok hol csináltatta az andrológiai (sperma) vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Olyan helyek érdekelnének, ahol nem kell érte fizetni, hanem megcsinálják TB-re. Köszi
2012. márc. 21. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol???Budapesten??
2012. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó, de bolond vagyok, igen Budapesten, vagy esetleg Kecskeméten. A kettő között vagyunk kb. félúton :-)
2012. márc. 21. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ott vagyok....!

SOTE2-nekem ott van dokim Mi ott csináltattuk!TBre!

2012. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kecskeméten ingyen csinálják az izsáki úti kórházban.Beutaló kell a nőgyógyászodtól.Mi kedden megyünk a férjemmel.
2012. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sumergo ***** válasza:
Meddőségi központban. Ott mindent megnéznek, ezt javasolom, nem kell megvárni egy egy vizsgálat eredményét, hanem párhuzamosan csinálják őket, ezért gyorsabban lehet haladni. Sok sikert!
2012. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Valószínűleg az Istenhegyi úti Géndiagnosztikai központba fogunk menni. Egy ismerősöm javasolta. Habár fizetni kell (11000Ft), de azt mondták bármikor lehet menni és azonnal foglalkoznak velünk, egy órán belül megvannak az eredmények és el is magyaráznak mindent, és ha van valami baj esetleg, akkor azt is megmondják, hogy hogyan tovább. Megmondom őszintén, én a páromra bíztam a döntést, hiszen ez a vizsgálat róla szól és azt szeretném, ha minél kevésbé érezné magát kellemetlenül miatta.

2012. márc. 22. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!