Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakran legyünk együtt...

Milyen gyakran legyünk együtt babaproject-kor?

Figyelt kérdés

Olvastam minden félét, hogy minden nap, 2-naponta, ovuláció idején, de valaki teherbe esett menzesz után rögtön és menzesz előtt 2 nappal.

Most akkor mikor kezdjük?

Kicsit furcsa kérdés, de milyen pózban? És tényleg bejön a gyertyázás-dolog?


Ma van a ciklusom 4-ik napja.



2012. okt. 31. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hátra hajló méhem van (állítólag nehezebb teherbe esni), lovagló pózban (gyakorlatilag azonnal visszafolyik a sperma) , havi 2 szeretkezéssel, az első éles hónapban megfogant.

Párom rengeteget dolgozik heti hat napot, egy napot pihenéssel tölt, átlagosan havonta 2-3 alkalommal tudtunk együtt lenni, nehéz fizikai munkát végez, fáradt. De úgy döntöttünk, ha akar jöhet a baba, az első hónapban akart jönni.

2012. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a ritka sex a gond....úgy vagyunk, mint ti kedves 1-es. De jó nektek!!!Nem féltél hogy a ritka együttlét miatt nem termelődik megfelelő sperma?Szedtetek valami vitamint?Számoltad a peteérés napját?
2012. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 2-3 naponta, ovuláció idején naponta egyszer tanácsos..

Arra nem emlékszem, hogy ovuláció előtt mikor voltunk együtt, de szerintem egyszer sem adott hónapban, viszont ovulációkor naponta egyszer, és már az első hónapban megfogant a csöppem :)

Jah, utána én biztos ami biztos alapon felpóckoltam a lábamat, úgy néztem a tv-t vagy 20 percet az ágyból. Egyébként a szex pedig misszionárius póz volt :)


Sok sikert!

2012. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mikor olyat olvasok, hogy ugy sikerül a baba, mint az első válaszolónál, arra gondolok, hogy akkor nekünk valami gond lehet, hogy nem sikerült eddig. Pedig igyekszünk misszionárius pózban lenni, és ugy tudom, minden rendben van a méhemmel, mármint nem mondta a doki, hogy valami lenne.

Megpróbálok nyugton maradni szex után és nem felpattanni :)

2012. okt. 31. 11:02
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja, és ugy látszik ha ritkán is csinálni, de pont jókor, és akkor sikerülhet.

Mi sem vagyunk tul gyakran együtt, 2-3 alkalom 1 héten. De ugy látszik pont nem akkor, amikor kellene.

2012. okt. 31. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elején mi is 2 naponta voltunk együtt...nem lett baba.Aztán már csak akkor amikor jólesett és igazán akartuk.És bumm 14 hetes terhes vagyok :)

Amikor azon pörgött az agyam hogy baba baba baba nem jött össze. 5 hónapon át próbálkoztunk.

2012. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi már fél éve próbálkozunk.


Gratulálok a babákhoz kedves kommentelők!

2012. okt. 31. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!