Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik akkor ha menszi...

Mi történik akkor ha menszi előtt történik a " baleset "?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én arra lennék kiváncsi hogy mi történik akkor ha pl. menszi előtt 3 nappal óvszer nélkül szeretkezünk? És pl. bejut az ondó a hüvelybe, de 3 nap múlva megjön a menszi. Ez hogy van? Nem értek semmit...


2009. aug. 11. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi az esély arra,hogy terhes légy,de semmi sem kizárt,viszont ha mensi után történik ez meg,akkor terhes lehetsz,én is így jártam!
2009. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Menszi előtt tudom hogy kicsi az esélye hogy legyen peteérésem. De ha volt is és megtermékenyült akkor hogyan tudna elkezdeni beágyazódni a baba ha közben menstruálok? Ezt nem értem...
2009. aug. 11. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
A méh,minden hónapban felkészűl egy esetleges terhességre,megvastagszik a méhnyálkahártya,hogy a baba megtudjon tapadni.Ha a terhesség nem következik be,akkor a méhnyálkahártya leválik.Ez a menstruáció.
2009. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdést. Mindegy...
2009. aug. 11. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:

tegyük fel, hogy megtermékenyülsz menszesz előtt 2 nappal, mert valamiért épp akkor van ovulációd, azaz kiszabadult egy érett pete a petefészekből. A magzatkezdemény ezek után még vagy 5 napig a petevezetékben van. Közben elkezdődik és nagyrészt lezajlik a menstruáció. A következő napokban a pete megérkezik a méhbe. Közben véget ér a menstruáció, és elkezd újra megvastagodni a méhnyálkahártya. A ciklus 6-8. napján, tehát a fogantatás után kb 8-10 nap múlva a magzatkezdemény beágyazódhat a méhnyálkahártyába. Ekkor már nem menstruálsz egyáltalán.


Nem ideálisak a feltételek, de egész sok nőnek sikerül vérzés előtt, vérzés alatt vagy közvetlenül vérzés után teherbe esnie. Az egyik kolléganőmnek is, pl.

2009. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, erre voltam kiváncsi!
2009. aug. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!