Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal már két hónapja...

Hédi26 kérdése:

Párommal már két hónapja próbálkozzunk és hiába, peteéréskor vagyunk együtt és sehol semmi, most késett a mensim is azt hittem terhes vagyok de megjött, de nem olyan mint ezek előtt jóval kevesebb! lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Befolyásolja az a teherbeesést hogy nekem már volt abortuszom a párom meg cukorbeteg? Mit tegyünk nagyon szeretnénk babát és pont a 14 napon vagyunk együtt de nem jönn össze kétségbe vagyok esve hogy nem is lehet babánk . - (
2012. okt. 31. 16:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
nem adom fel csak olyan borzasztó érzés, annyira szeretnénk és semmi sehol :-( mindig beleéljük magunkat és utánna meg nincs baba :-(
2012. okt. 31. 18:18
 12/24 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad, ne akard görcsösen. Két hónap még nem olyan sok idő.
2012. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
csak félek hogy nem lehet mert párom cukorbeteg és nem mindig működik neki ahogy kéne meg az abortusz is szóval el vagyok keseredve
2012. okt. 31. 18:34
 14/24 anonim ***** válasza:

A cukorbetegség miatt nem csökken a párod spermaszáma.

Viszont a baba örökölheti, vagy hajlamos lehet rá.

Azt tudod, hogy a spermáknak is kell idő, hogy megérjenek?

2012. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
nem , nem tudtam
2012. okt. 31. 18:52
 16/24 anonim ***** válasza:

Az nem befolyásolja a teherbe esést, hogy a párod cukorbeteg, de szerintem a mai világban az abortusz se olyan, mint régen, szóval kevés az esély, hogy valakinek utána amiatt ne lehetne babája.

2 hónap nem a világ vége, nem kell elkeseredni. Nagyon sok olyan van itt, akiknek évekig nem jön össze, aztán egyszer csak sikerül. Ne görcsölj rá, mert akkor majd azért nem sikerül. Amúgy babatervezésnél nem naponta, hanem két naponta ajánlott együtt lenni. Mert akkor rendesen tudnak a spermák "regenerálódni", és még a jó időpontról sem maradtok le.


38hkm

2012. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

eloszor is te szedd a folsavat es a parod a multivitamint.

a menses utan 2-3 naponta a peteeresig aztan aznap meg egyszer utana csak ha kedvetek van. semmi intim mosakodo vagy szappan ill oblites Szex utan 1-2 ora alvas kell.

az elso babara lehet 2 evet is varni ha a mensesed normalis akkor valoszinulg van peteeresed es ket even belul terhes leszel.

2012. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Két hónapja?? Nevetnem kellett :)

Ezt te sem gondolhatod komolyan, hogy már parázol?

Teherbeeséshez átlag 3-8 hónap kell...úgyhogy még bőven van reményetek...ne keseredj el ilyen hamar, mert még igazán nincs miért.

Kitartást.

2012. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hogy egy kicsit jobb kedved legyen le írom mi történt velünk. 7éve vagyunk együtt soha nem védekeztünk úgy gondoltuk ha jön akkor jön. A 7év alatt nem sikerült nem jött össze már fel is adtuk a dolgot. Voltunk orvosnál minden rendben volt mindkettőnknél de nem jött össze. Már azt beszéltük h akkor jöhet a lombik. Aztán váratlanul július végén kellett volna megjönnie de nem jött. Nem is foglalkoztam vele mert megvoltak a tünetek. De mikor már reggelente nem tudtam meginni a kávét és a szagától már majdnem hánytam akkor gyanús lett. Akkor néztem utána és már 2hetet késett. Na akkor azon a héten egy tesztet csináltam ami erős +lett. Annyira nem tudtuk elhinni, hogy rá 2nappal megint teszteltem szintén +. Vissza gondolva lehet h azért nem jött össze mert mi is nagyon szerettük volna már babát. Meg lehet hogy nekem közre játszott hogy nagyon stresszes volt akkor a munkahelyem. Júniusban átkerültem másik részre ahol teljesen nyugodt voltam. Azt tanácsolom, hogy ne reteszeljetek rá mert akkor szerintem nem is fog össze jönni. Csak is nyugodtan és lazán.
2012. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
nekem már van egy 4 éves kisfiam és ő rögtön az első hónapban összejött!
2012. okt. 31. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!