Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék hogy nem görcsöl...

Terhes lennék hogy nem görcsöltem mikor megjött?

Figyelt kérdés
az első mensimtől kezdve állandóan a rosszul létig begörcsöl a hasam, és most semmit se éreztem. És olyan szokott lenni hogy egyből megjön és akkor nagyon megvan, most viszont először folyás szerű volt, majd beindult..de alig alig, majd elmúlt egy fél napra, éjszaka semmi se volt, holott éjjel nekem sok szokott lenni, most nappal újra beindult. De leginkább ettől félek hogy nem görcsöltem, pedig szoktam.
2009. aug. 11. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál már. Bármi lehet. Ha pozitív lesz a teszted azonnal keresd fel az orvosod. Sok sikert!
2009. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

még nem csináltam, de ha nem jön meg normálisan mindenhogy csinálok.

köszi hogy válaszoltál.

2009. aug. 11. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orvosom azt szokta mondani olyan nincs,hogy egy nő terhessége allatt mensizik.Na már tudom mért mondja ezt:mindig megkérdezi,hogy rendesen megvolt-e?!Szóval ő arra érti,hogy ha terhes vagyok,ha meg is van nem úgy ahogy annak lannie kell.Töredéke az igazinak,nem olyan a manyiség és nem olyan minőségre sem, mint az igazi!Szóval,ha úgy látod nem az igazi egy-két tesztet megér,nem?Ha mégsem jött össze akkor is legalább megnyugszol és nem vagy kételyek között!Amúgy hallottam már olyat is,hogy valaki rendesen mensizett,darabos volt meg minden aztán szerncsés volt,mert igaz,hogy a méhnyálka levált és távozott is,de az a része ahová a babó beágyazódott nem vált le és megmaradt a poronty!Sok szerencsét nektek!
2009. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hormonzavar is, vagy ciszta. Csinálj tesztet és menj orvoshoz.
2009. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!