Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztelnem még? A...

Érdemes tesztelnem még? A mensim szombatra volt esedékes, de csütörtökön megjött. Már előtt 3-4 nappal fájdogált a hasam. És csütörtökön is csak enyhén görcsöltem, de nem úgy, mint szoktam.

Figyelt kérdés
Pénteken már alig volt, mint máskor kb. a 4 nap, szombaton szinte semmi, csak ha megtöröltem, tegnap meg pici barna. A melleim megint elkezdtek feszülni és 4 nap után hashajtóval tudtam csak elmenni nagy wc-re.
2009. szept. 21. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kevés az esélye, hogy baba legyen, de találkoztunk itt már olyan esetekkel, akiknek megjött picit, mégis babát vártak, ezért én a helyedben tesztelnék egyet. De ne éld bele magad nagyon! Szorítok, hogy te is a kivételek között legyél! Sok-sok szerencsét!
2009. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne tesztelj többet,nem azért írom mert tuti nincs baba,hanem mert ha baba van akkor bízz benne,hogy adni fog jelet amikor újra teszthez kell hogy nyúlj.Így meg,hogy minden nap tesztelgetsz és csak a negatív emlékek maradnak benned:(Tudom,hogy nehéz,főleg amikor már az ember nagyon vágyik rá,de hidd el tudja ő hogy mikor kell jönnie.MInden esetre sok sikert és kívánom neked,hogy a vágyaidat egy pozítiv teszt is igazolja!

2009. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia akárhány ismerősömnek meg volt babásan,mindnek csak 1 napig tartott,és akkor is egy tisztasági betét kellett csak.Szerintem a 3-4 napos vérzés már sok babánál.(ha van) Én is be szoktam mesélni magamnak,hogy most jóval kevesebb,mint máskor,és ilyenkor mindíg csak felesleges pénzkidobás tesztre.Egyszer úgy bemeséltem magamba a babát,h. barnáztam kb. 3 napig.Volt boldogság.Utána 7 nap múlva,megint barnáztam 3 napig,ez így ment 4-szer,míg ki nem ürültem.A dokim azt mondta,hogy minden az agyban dől el,és ezzel csak "ártok magamnak".Bocs az offért,de szerintem ne tesztelj.
2009. szept. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!