Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens-t szedek. Már a múlt...

Premens-t szedek. Már a múlt hónapban semmilyen pms tünetem nem volt, de most majd fel robban a mellem. Most miért nem hat? Lehet baba? 1 hetem van a nem vártig.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet,nekem mikor érdeklődtem a premensről sokan válaszolták,hogy nekik nem jött be:csak felerősítette nekik a pms tüneteket,meg bepattanásosodtak,stb Nekem jó volt,abba kellett hagynom mert terhes lettem,sajna nem maradt meg a babó,de a premens helyet a barátcserjét kezdtem szedni (majdnem ugyanaz,mint a premens)attól sincs bajom Azt 1,ezt 2 hónapja szedem!
2009. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még erre a hónapra maradok a premensnél, ha elfogy és nem leszek babás akkor megpróbálom a barátcserjét, de eddig jó volt, most miért nem?
2009. aug. 11. 12:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor babás lettem mellettenem fájtak a cicik,csak mikor már javában késett a mensim akkor éreztem,hogy olyan mintha izomlázam lenne,feszültek picit!Nem értem mi lehet,van más panasz is vagy csak a melled?
2009. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Premens-nek is a barátcserje az egyedüli hatóanyaga. Nézd csak meg: [link]
2009. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak a melleim fájnak. PMS-kor még csoki kívánás is szokott lenni, de az nincs, sőt sósat ennék csak.
2009. aug. 11. 13:14
 6/11 A kérdező kommentje:
Ennyire talán még sosem fájt! Ha megyek, és mozog akkor fáj a legjobban. Elég nagy(80 G)a mellem, meg is duzzadt, épphogy belefér a melltartóba.
2009. aug. 11. 13:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaza van itt az elöttem szólónak,tényleg ugyanaz a hatóanyaga a két bogyónak!Csak mivel én a premenst abbahagytam a terhességem miatt és barnázgattam,hormonhiány volt a baj a baba elvesztésénél,a barátcserje kapszula pedig segíti a progeszterontermelést így azt szedem.A prmensnél ez nincs kihangsúlyozva,hogy így lenne,bár lehet,hogy az is egyezik bennük,nem tudom,nekem jók voltak,a panaszok elmúltak!Lehet,hogy terhes vagy,kéne egy teszt,de azt meg csak nemvárt napján érdemes csinálni!Ugyanis semmi pms tünet nem jött visza nekem sem,egyedül a mellemben az izomlázszerű érzés.Drukkolok,hogy összejöjjön!!!!
2009. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszike
2009. aug. 11. 15:47
 9/11 anonim ***** válasza:

szia!Utolsó válaszoló vagyok!Na most elmondhatom,hogy ugyanabban a cipőben járok,mint te a múltkor!!!! hónap premens és két hónap barátcserje végére viszajönnek a pms tünetek,pedig azt írja 2-3 hónapig huzamosan szedni aztán pár napos kúrák elegendőek.Holnap elfogy a bogyó,nem vettem másikat,ez nem jó valahogy!!!!

Neked mi lett a vége?Azóta is van?Szedsz valamit?

2009. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van sajnos. Most nem szedek rá semmit. Anyum E vitaminnal szokta ,,gyógyítani,, most ezt fogom kipróbálni. Csak akkor kezdi el mikor elkezd érzékeny lenni a melle. 3 havonta jön vissza neki a mellfájdalom akkor újra E vitamin.
2009. aug. 25. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!