Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett beágyazódás?

Lehetett beágyazódás?

Figyelt kérdés
A ciklusom 24. napján tapasztaltam egy kis barnás-pirosas "tócsát", azt hittem meg is jön, mert szokott előrejelezni a szervezetem így, hogy pecsételek, majd rá pár órára, max másnap reggelre megjön. De azóta még semmi! Ma délután elkezdett nagyon fájni a mellem. Lehetett beágyazódás?
2012. nov. 1. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár még lehetett az is. Főleg ha van rá esély hogy az legyen (itt arra gondolok, hogy nem védekeztek,mert babagyártásban vagytok...stb)



Hány napra szokott megjönni?

Más egyéb tüneted nincsen ezeken kívül?

A melled minden mensi előtt szokott fájni???


Ha babát szeretnél, DRUKKOLOK, HOGY AZ LEGYEN!

2012. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) babát szeretnénk persze :) ennyire nem szokott fájni a mellem, mensi előtt általában csak érzem, hogy vannak. más tünetem nincsen.
2012. nov. 1. 19:05
 3/8 anonim válasza:

Szia.

A pecsételős vérzés biztosan nem a beágyazódás jele.

Hány napja vagy hete késik a mensid?

Nekem van egy 4 hónapos babám és a terhesség alatt 2-szer is volt ilyen barnás vérzésem, harmadik és a hatodik hónapban és a másodiknál be is kellett feküdnöm a kórházba.

Holnap menj el nőgyógyászhoz, már csak a baba érdekében!

2012. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak ez az egy pecsétem volt, azóta semmi. a 28. napon sem jött meg, ma van a 30.
2012. nov. 4. 10:01
 5/8 anonim válasza:
Azért, ha kiderül mi van írd meg! Én szurkolok!
2012. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még azóta sem jött meg, a 33. nap van
2012. nov. 8. 20:45
 7/8 anonim válasza:
Szia! Na, mizujs veled? Remèlem babàzol!!!?
2014. márc. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem, még azóta sem.
2014. márc. 16. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!