Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 150 cm vagyok és eddig mindig...

150 cm vagyok és eddig mindig max.40 kg voltam! 8 hete volt egy missed ab műtétem! (Műtétkor 38 kg) És azóta szedem az elevitet, méhpepmőt, folsavat, és pempős mézet! Most 43 kg vagyok! Lehetséges, hogy ezektől szedtem fel 5 kg ot?

Figyelt kérdés
Ez csak azért nagyon fúrcsa mert,eddig évente híztam max 1 Kg ot!

2012. nov. 2. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megnövelték az étvágyad, és többet eszel, azért híztál.
2012. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
simán lehet! a vitaminok hizlalnak!
2012. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy hízhattál. Nekem is volt missed abom és mondta a doki, hogy szedjek terhesvitamint. Mondtam, hogy szedek Elevitet, de csak napi fél szemet és rögtön azt kérdezte, miért, nem akarok hatalmasra hízni?

Egyébként korábban szorulásom volt tőle, azért szedek csak felet, de gondolom a doktor úrnak van elég tapasztalata már erről.

2012. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!