Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevitet szedek mert babat...

Elevitet szedek mert babat szeretnénk de utobbi két honapban össze vissza jött meg, mult honapban 12 napot most 3nap kesesnel tartok de semmi jele a mensinek, szerintetek mitol van? Lehet az elevittol?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elevittől nem valószínű, az csak vitamin. Valószínű, hogy kicsit megzavarodott a ciklusod. Nem tudom mi van a levegőben, de most itt a fórumon rengeteg ilyet olvasok, hogy ennyit, meg annyit késik. Nekem is már 2 hónapja megborult az eddig szépen kiszámítható ciklusom.
2012. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vagy attol lehet hogy vágyunk a babára?lehetséges lenne?nagyon be vagyok parázva hogy valami baj van :( 23eves vagyok,ráérnénk még a babával de rettegek hogy nem jön össze és évekig húzodo vizsgálatok meg kezelések kellenek hozzá hogyy végre teherbe tudjak esni :/ remélem nem igy lesz és hamar jön a golya
2012. aug. 22. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Elevit vitamin, nem tud hormonális vagy pszichés problémákat okozni, amik megzavarhatják a mensit.


Amúgy soha nem késett, csak mostanában?

Mióta próbálkoztok a babával?

2012. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mondjuk en is igy gondoltam hogy nem az Elevittol van de én már nem tudom...majus ota próbálkozunk és a ciklusaim nem valami stabilak de altalaban 31 32 napra szokott megjönni,mult honapban 44re jött meg most 34nél tartok de nincs jele hogy megjönne :(
2012. aug. 22. 13:17
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Önmagában az elevit nem okozhat ciklusproblémát. Viszont csinálhat étvágyat (én a világot felfaltam volna, amíg szedtem), és ha többet eszel tőle, esetleg híztál, az már megzavarhatja a dolgokat.

Amúgy sok minden okozhatja, de ha a ciklusod hónapokon át rendszertelen, nézesd meg magad endokrinológussal.

2012. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!