Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első trimeszterben milyen...

Kathrin01 kérdése:

Az első trimeszterben milyen gyakran gondol az ember arra, hogy állapotos?

Figyelt kérdés

Miután pozi lett a tesztem, nagyon sokat gondoltam a picurra. Ti hogy vagytok ezzel?

Utána gondolom a 3. hónaptól állandóan a babára gondoltok, mert ott a poci.

Bocsi, h ilyen fura a kérdés...


2009. aug. 11. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a konkrét választ nem tudom mert nekem még nem volt sajnos pozi tesztem, de így is egyfolytában a babára gondolok:D
2009. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen az is akinek nem sikerul allandoan a babara gondol de az masmilyen erzes sokkal fajobb amig nem jon oszze.

nekem az elsonel valahogy meg nem igazan fogtam fel tudtam hogy ott van es boldog voltam mindig minden rezdulesre figyeltem.

most a masodiknal ugyanigy vagyok es allig varom hogy nojon a pocim es a babuci es egyre tobbet gondolok ra.talan egy kicsit maskepp mert mostmar tudom hogy mi var ram de az elsot meg valahogy maskeppen eljuk meg.

2009. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
meg csak anyi hogy ez termeszetes hogy allandoan a picura gondolunk akar minden percben is
2009. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szünet nélkül ezzel foglalkoztam, még szerencse, hogy szinte végig dolgoztam, így kénytelen voltam másra is figyelni...:)
2009. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a 2. hónapban sikerült összehozni Babszemjankót. Nem nagyon fogom még fel, most vagyok a 11. hétben, de most már mindig rá gondolok, hogy neki épp mi volna a jó, mit egyek, mennyit igyak, épp mikor alszik...

Eleinte volt, hogy nem jutott eszembe, nem fogtam meg a hasam. Már láttuk UH-n, hogy milyen kis édes, hogy mocorog, így sokat cirógatom, beszélek hozzá.

Nagyon jó érzés, már most annyira szeretem, hogy azt leírni nem lehet.

2009. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!