Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight első részénél, a...

Twilight első részénél, a könyv borítóján, amikor fogják az almát (mind tiltott gyümölcs, tiltott szerelem) szóval ott 1 ember, vagy 2 ember fogja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1 ember és az bella(vagyis az ő keze).
2010. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ó, értem és köszönöm... Könyven tényleg jobb mint filmben?? Vannak olyan részek, nem hiszem hogy könyvben hogy lehet megoldani... Ki írta? 1. részt láttam, de elakarom olvasni, sokkal jobban szeretek olvasni, a Harry Potter kötetek is ot tetszettek jobban!!!
2010. máj. 8. 18:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezerszer jobb a könyv,mint a film.Kár,hogy nem azzal kezdted!
2010. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja,és Stephenie Meyer írta a könyveket.
2010. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezért nem néztem meg a többi részét, de most nyáron majd az 4 könyv jön! Az 5. része van már magyarul a boltokban??
2010. máj. 8. 18:13
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2010. máj. 8. 18:13
 7/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok és tényleg jobb a könyv.Sokkal.Amúgy ha tetszik a Twilight sorozat,akkor Stephenie Meyer többi könyvét is ajánlom elolvasni(pl:Pokoli báléjszakák).Nekem tetszettek.Jó szórakozást! 13/L
2010. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint(és az előző).Az 5. részt Steph még nem fejezte be,azt mondta vár egy kis ideig még lenyugszanak a rajongók.De 12 fejezet már megvan belőle,azt neten el tudod olvasni.Amúgy az ua. mint az első,csak Edward szemszögéből.
2010. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdéshez írnám, h sokan úgy gondolják, h Bella tartja az almát felajánlva ezzel Edwardnak a rég elfeledett emberi érzéseket stb. stb... de sokak szerint Edward tartja az almát felajánlva Bellának a vámpírlétet...
2010. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hmm... érdekes (: köszi mindenkinek...
2010. máj. 10. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!