Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha Clostilbegytet szedek...

Ha Clostilbegytet szedek beáll a ciklusom 28 napra?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. A closty nem erre való- Ha rendszerteken a ciklusod a hormonjaid kell rendbe rakni.
2012. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom mire való, mert mielőtt szedni kezdtem, átfogó orvosi vizsgálaton estem át. Mindent rendben találtak nálam és a páromnál is. Egyedül a peteérésemmel volt gond, erre kaptam a gyógyszert. Az első adag beszedése után, a mensi előtt ultrahangozott meg az orvos. Azt mondta, nagyon jól reagál a szervezetem a Clostira és akár terhesség is lehet belőle. Sajna, 2 nappal a vizsgálat után megjött(28 napra) :( Megint elkezdtem szedni a Clostit, az orvos tanácsára. Most ott tartok, hogy 1-én meg kellett volna jönnie, de semmi. Csináltam 2-án tesztet, de negatív lett. Ezért kérdeztem volna, hogy a ciklus ilyen esetben beállhat-e egy rendszeres időtávra vagy ugyanolyan rendszertelen marad, a gyógyszer szedése mellett is? Nagyon szeretnénk kisbabát.... :)
2012. nov. 5. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Amelyik hónapban szeded beállhat, de nem biztos. A 3. napi hormonsorod milyen lett?
2012. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na most butának fogok tűnni, de nem értem a kérdésedet. Kifejtenéd bővebben ezt a dolgot, mert ennyire mélyen még nem ástam magam bele. Előre is köszi. :)
2012. nov. 5. 18:33
 5/11 anonim ***** válasza:
A ciklusod 3. napján vesznek le egy női hormonsorhoz vért és ennek az eredményére vagyok kiváncsi.
2012. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, így már értem :) Meg is történt, de az eredményét nem tudom. Mert amikor az Uh-ra visszamentem a dokihoz az első clostis turnus után, azon kívül ,hogy megtudtuk, meglepően jól reagál a szervezetem a gyógyszerre, mást nem nagyon mondott a doki. Még annyit fűzött hozzá, ebből akár terhesség is lehet. Sajnos azonban a vizsgálat után 2 napra megjött a nemvárt. De gondolom, ha a hormoneredményem rossz lett volna, nem hagyta volna szó nélkül a doki. :)
2012. nov. 6. 10:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem biztos. Sok doki azt sem tudja milyennek kéne lennie, kérd el tőle legközelebb a leleted, kötelessége odaadni.
2012. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam a dokimnál, teljesen jó a hormon eredményem is. Az Uh-n látott egy 1 cm-es babszem alakú valamit. Azt javasolta teszteljek, és ha 2 hét múlva sem jön meg, menjek vissza és megnéz újra.
2012. nov. 18. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem csináltatott vérvételt?
2012. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, lehet nincs labor vasárnap??? Vagy még kivár, lehet az is , hogy még megjön közben, bár nem szeretném most már, hogy megjöjjön egy jó darabig....:))
2012. nov. 18. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!