Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek hasonló tapasztalat?...

Valakinek hasonló tapasztalat? Ciklusom 26. és 27. napján halvány pozitívakat teszteltem. Ez ugye jelenthet simán babát?

Figyelt kérdés

Kb. 29 napra szokott megjönni. De a leszakadó melleim miatt bátorkodtam tesztet csinálni, ami mindkét esetben halvány pozitív lett. Tegnap is, ma is. Ez azért elég magas arányban azt jelenti, hogy úton a baba, nem??? :) Egyébként ez az első hónapom barátcserjével, cicka-és palástfű teával. :) Nem gondoltam, hogy ilyen hamar segíteni fog a dolgon. :)

Hasonló tapasztalat, vélemény valaki? :)


2012. okt. 27. 05:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! a nem várt napján és előtte való nap én is halvány pozit teszteltem.

Szintén a mellem fájt meg nekem a derekam. 4 nap múlva csináltam másik tesztet ami már erős pozitív volt... :)

Ma vagyok 7 hetes... :)

Úgyhogy szerintem pár nap múlva csinálj még egy tesztet az már valószínűleg erősebb pozi lesz... :)

Szép napot.

2012. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha pozitív, akkor baba.

Gratulálok!:)

2012. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! :) Annyira remélem, hogy minden rendben lesz. :)
2012. okt. 27. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Látom, hogy már régi a poszt, de hátha benézel még ide. Érdeklődöm, hogy végül baba volt a dologban ugye? Mi már 7 hónapja próbálkozunk, és ma vagyok a 26. ciklusnapmon, és én is halvány pozit teszteltem. Amúgy már tegnap és tegnap előtt is ellőttem két tesztet, amiken szintén láttam "valamit", de azok még tényleg nagyon haloványak voltak. Ez is halvány, de erősebb,mint az előző kettő. Reménykedhetek? 28-29 naposak a ciklusaim.
2013. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekünk igen, baba lett a dologban. Most már lassan meg is születik.

És Ti hogy álltok? :)

2013. jún. 9. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!