Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez? Fehér folyás, megjön...

Mi ez? Fehér folyás, megjön érzés nem is kéne h megjöjjön csak jövőhét után és a hőmérsékletem 37,3napközben ébredésnél pedig 36,9. Terhesség lehet? Ja és olyan szűkebbnek érzem magam belül.

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ez még nem utal terhességre főleg hogy ha még van 1 heted nem vártig,a hőmérsékletedett pedig minek méred napközben?Persze hogy magasabb,nekem is 37.5 napközbe és nem vagyok terhes
2012. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már elkeseredettségemben a gy.kérdésekhez fordultam, minden forumot elolvastaam... Azért mert irtáák...
2012. nov. 5. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Peteérés után van a fehér folyás, ez normális.Peteérés után szintén magas a hő ez is normális:)Nyugalom ezek még nem terhes tünetek ilyen korán-sajnos:(ne figyeld ennyire a tested mert egy hét múlva csalódás ér-saját tapasztalat!
2012. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat.. Joo lenne nem csalodni már végre.
2012. nov. 5. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!