Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt, Utrogestan?...

Mara Acoma kérdése:

Clostilbegyt, Utrogestan? Kivel írassam fel?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk, egy nődoki van, az is fizetős. Nem akarja felírni, pedig már másfél éve próbálkozunk. Mindig kitalál valami újabb vizsgálatot, megint naptárazzak 2-3 hónapot stb... Folyton nézeget UH-val, mindig csak a pénzt viszi, de még semmi gyógyszer nem kaptam. Nincs peteérésem ez már bebizonyosodott, akkor mire vár még? Messzebb elmentem másik dokihoz, vittem a papírjaim, de elhajtott, hogy ahhoz a dokihoz járjak, aki eddig kezelt, mert Ő ismeri a kórtörténetem. Valakinek van tippje, mégis honnan szerezzek? Ártok vele, ha magamtól elkezdem szedni? Nincs esetleg valakinek, akitől megvehetem ezeket a gyógyszereket? Tisztában vagyok a hatásukkal és a szedésének menetével, tehát nem agy nélkül kezdeném.

2012. nov. 5. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Closty-t csak nődoki, írhat fel, utrot pedig a házi orvos is! Menj el magándokihoz, az nem hinném hogy elküldene!
2012. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magándoki sincs másik, csak 40km-re a városban. Sajnos annyira nem vet fel a pénz, hogy bejárogassak hozzá és még fizessek is neki, valamint dolgozom és gyerek is van. Szóval az kilőve.
2012. nov. 5. 08:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak nőgyógyász írhatja fel.

"Ártok vele, ha magamtól elkezdem szedni? "

Igen, ezek nem cukorkák. A clostylbegittel még az orvos is túl tudja stimulálni az embert, hát ha még nem is orvosi utasítás alapján szedi vki.

A végén nem peteérést csinálsz magadnak, hanem egy jó pár cisztával tele lévő petefészket.

Menj el nagyobb városba.

2012. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!